שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  תוכנית הרדיו "הכל דיבורים" הושבתה

  ועד עובדי הרדיו בתל אביב התפרץ לשידור התוכנית "הכל דיבורים" ברשת ב' במחאה על כך שמגישים אותה אנשי טלוויזיה. "עכשיו תורו של הרדיו. די למקורבים", אמר יו"ר הוועד. בעקבות ההפרעה הופסק השידור

  שוב כאוס ברשות השידור: תוכנית הרדיו "הכל דיבורים" ברשת ב' של קול ישראל הופסקה היום (ד') סמוך לתחילתה אחרי שוועד עובדי הרדיו בתל אביב הפריעו לשידורה במחאה על כך שהם אינם שותפים להגשתה. במקומה משודר רצף שירים בתחנה.

   

  אנשי הוועד התכנסו בחצר של מתחם קול ישראל בתל אביב במטרה למחות על "הדרת" עיתונאי הרדיו של קול ישראל מהתוכנית "הכל דיבורים". העובדים החליטו להיכנס למתחם אולפן התוכנית, ששידר היום לראשונה אמיר איבגי (מגיש בערוץ הראשון) ולהפריע לשידור. בעקבות כך, הובאו מאבטחים במטרה לשמור על הסדר. "בסך הכל התחילו משמרת מחאה", אמר ל-ynet  גורם בוועד, "ברגע שהעובדים רצו להיכנס לאולפן, הם נעצרו על ידי המאבטחים, בגלל זה הוועד החליט להפסיק את השידור".

  השלטים שנתלו באולפן. טוענים שאנשי הטלוויזיה השתלטו על התוכנית ()
  השלטים שנתלו באולפן. טוענים שאנשי הטלוויזיה השתלטו על התוכנית
   

  גורם ברשות השידור, שנכח במקום, סיפר כי "אחרי שאיבגי החל את השידור, המפגינים נכנסו לאולפן והחלו להשמיע קולות אזעקה עם מגאפונים והפריעו לשידור. מאבטחים ניסו לפנות אותם, והצוות של התוכנית אמרו שהם קיבלו הוראה מהוועד להפסיק את השידור". גורם אחר הוסיף: "נתלו שלטים על איבגי שהוא גנב לאנשים את הפרנסה, מה עיתונאי הטלוויזיה אשמים? בסך הכל שיבצו אותם לשם".

   

  ועד עובדי הרדיו בתל אביב טוען כי עיתונאי הטלוויזיה "השתלטו" על התוכנית. "לאורך השנים הגישו את התוכנית עיתונאי קול ישראל, ובשנים האחרונות התחילו להכניס עיתונאים ממערכת הטלוויזיה", אמרו בוועד, "כבר שנה וחצי שאנחנו מדברים עם ההנהלה ואמרנו לנו שזו לא מגמה, אלא רק ניסיון, בפועל הדברים נראים אחרת".

   

  יו"ר ועד עיתונאי הרדיו בתל אביב, עו"ד ברוך אסקרוב, אמר: "יום שחור בתולדות קול ישראל. גמרו את הטלוויזיה, עכשיו תורו של הרדיו. די למקורבים".

   

  "הכל דיבורים" היא תוכנית אקטואליה המשודרת כבר שנים רבות בין השעות 12-10 בצהריים ברשת ב', ובין מגישיה נמנו מפקד גלי צה"ל ירון דקל, איילה חסון, יוסי הדר, עודד שחר ונועה ברק.

   

  מרשות השידור נמסר בתגובה: "מדובר בצעד שחוצה את גבולות המאבק הסביר, העניין יטופל במישור המשמעתי. מנהל קול ישראל חוזר ומדגיש שהסמכות הבלעדית לשיבוץ מגישים היא של ההנהלה ולא של ועד העובדים, נקודה זו הובהרה לא אחת. לקיחת החוק לידיים על ידי הוועד מוכיחה יותר מכל את העובדה שרפורמה ברשות הולכת ומתרחקת, ולעומתה סגירת קול ישראל הולכת ומתקרבת. הנהלת הרשות לא תאפשר אנרכיה, גם במחיר סגירה מוחלטת. לציבור משלמי האגרה מגיע יותר".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אולפן התוכנית. המפגינים התפרצו עם מגאפונים
  לאתר ההטבות
  מומלצים