שתף קטע נבחר

חשודים בחיסול אין, גנבי הסרט יואשמו

שלושה חשודים בפריצה לבניין שבו מוקמה המצלמה שתיעדה את החיסול באשקלון. האחראים להנחת המטען, שבפיצוצו נהרג אחד מאנשיו של שלום דומרני, עדיין חופשיים

את מי שעומד מאחורי פיצוץ מטען החבלה באשקלון ורציחתו של ג'קי בניטה בשבוע שעבר - המשטרה עדיין מתקשה לעצור. תחת זאת, בכוונתה להגיש כתב אישום נגד החשודים בפריצה לבניין שבו הוצבה מצלמה שתיעדה את האירוע, ולפיכך גם בשיבוש הליכי חקירה. לפיכך הגישה היום (ג') הצהרת תובע נגד שרון קדוש, שלמה אלפסי ושי אלמקייס. השלושה חשודים בפריצה לבניין שבו נמצאה מצלמת האבטחה ובשיבוש הליכי חקירה.

 

בניטה שנהרג בפיצוץ ואבי ביטון שישב לצדו ונפגע קשה מאוד, מזוהים עם ארגון הפשע של שלום דומרני. המשטרה חושדת כי מדובר בחיסול חשבונות בעולם התחתון.

 

יממה לאחר האירוע התברר למשטרה כי בידיו של דומרני סרט המתעד את הנחת המטען . בעקבות כך עצרו שוטרי יחידת להב 433 של המשטרה שמונה בני אדם המזוהים עם דומרני, בחשד כי תכננו לנקום במניחי המטען. בין העצורים היו גם שניים הנחשבים מקורבים מאוד לדומרני, שיקו דהן ומומי קסנטיני. אך קסנטיני שוחרר כבר בדיון המעצר הראשון ואילו דהן שוחרר היום.

 

כמה שעות לאחר המעצר, החזיר קדוש לידי המשטרה את הסרטים ממצלמות האבטחה. במקביל עיכבה המשטרה לחקירה מקורבים למשפחת ג'ארושי, כדי לברר את פשר הסכסוכים שהתגלעו ביניהם לבין אנשי דומרני.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רועי עידן
המצלמה שתיעדה את הנחת המטען
צילום: רועי עידן
מומלצים