שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הלחץ עזר: הצילומים שתיעדו המטען הוחזרו
  יממה לאחר המעצרים של שמונה מאנשיו של דומרני, בחשד שהשיגו קלטת המתעדת את הנחת המטען שגרם למותו של אדם ולפציעתו האנושה של אחר, הוחזרה הקלטת למשטרה. במקביל, עוכבו לחקירה שמונה מקורבים למשפחת ג'ארושי. רובם שוחררו

  כמה שעות לאחר שהמשטרה עצרה שמונה מאנשיו של שלום דומרני, בחשד שלקחו את הסרטים ממצלמות האבטחה שתיעדו את הנחת המטען ביום חמישי באשקלון - הם הוחזרו הערב (שבת) למשטרה. במקביל, מבקשת המשטרה להאריך את מעצרם של כמה מהחשודים בבית משפט השלום בראשון לציון. בחיסול ביום חמישי נרצח אדם אחד ואחר נפצע אנוש.

   

  במשטרה חוששים שאנשיו של דומרני ינסו לנקום את הרצח לפני יומיים. החשש התגבר כיוון שאנשיו של דומרני לקחו קלטת המתעדת את הנחת המטען ברכב. לאחר הפיצוץ הגיעו אנשיו של דומרני לחדר שבו נמצאים מכשירי ההקלטה של מצלמות האבטחה ולקחו אותם. זמן קצר לאחר האירוע, כאשר גם לבלשי המשטרה היה מידע על אותו בניין שבו חנה הרכב - הם גילו שמישהו כבר ביקר לפניהם במקום.

   

  הפיצוץ ברכב באשקלון (צילום: אלירם משה) (צילום: אלירם משה)
  הפיצוץ ברכב באשקלון(צילום: אלירם משה)

   (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  (צילום: מוטי קמחי)

   

  המעצרים שערכו ביחידה הכלכלית במשטרה נועדו להפעיל לחץ למסור לחוקרים את הקלטת. אתמול פשטו בלשי היחידה הכלכלית על בתי מקורביו של שלום דומרני ועצרו שמונה בני-אדם, שרובם מזוהים עמו. במהלך כל סוף השבוע נחקרו אותם עצורים במשרדי היחידה הכלכלית בלוד, בחשד לשיבוש מהלכי חקירה. גל המעצרים הזה גרם לתהודה גדולה באזור אשקלון ובדרום. בין העצורים לפחות שניים מהאנשים היותר קרובים לדומרני, שאחד מהם נעצר בצפון הארץ.

   

  במקביל, עכבה המשטרה לחקירה שמונה גברים המקורבים למשפחת

   ג'ארושי. שישה מהם שוחררו ועוד שניים נמצאים בחקירה. השמונה הובאו לחקירה במשרדי היאל"כ בלוד בשעות הצהריים. במהלך החקירה התמקדו החוקרים בסכסוכים, שעל פי מידע מודיעיני יש להם עם ארגונו של דומרני.

   

  בא כוחם, עורך הדין ארי קדרי, זעם על המעצר. "חבל שהמשטרה מבזבזת את זמנה על ריק, מטרטרת את האנשים, מונעת יצוג ובסופו של תהליך הדבר גורם לסכסוכים שלא בצדק", הוא אמר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  אחד החשודים בבית המשפט
  צילום: מוטי קמחי
  צילום: עופר עמרם
  עו"ד ארי קדרי
  צילום: עופר עמרם
  מומלצים