שתף קטע נבחר

המשטרה: הזמר ייחקר אם יהיה חשד מבוסס

במשטרה אמרו אמש "כי המעבר לחקירה גלויה והזמנת החשודים לחקירה תחת אזהרה, יתאפשרו אך ורק אם העדויות וחומר החקירה יצביעו על חשד מבוסס וממשי לביצוע עבירות פליליות"

במשטרה לא ממהרים לחקור את שני הזמרים ששמם נקשר בפרשת יחסי המין עם נערה בת 15. מדוברות משטרת מחוז תל-אביב אמרו אמש (יום ו'): "נבהיר כי המעבר לחקירה גלויה והזמנת החשודים לחקירה תחת אזהרה, יתאפשרו אך ורק אם העדויות וחומר החקירה יצביעו על חשד מבוסס וממשי לביצוע עבירות פליליות, בשלב זה החקירה תמשך לשם ברור האמת".

 

פרשת הזמר והנערה - כתבות נוספות:

החוקרים ינסו להראות: הזמר ידע את גילה

הזמר המפורסם בהופעה: "עבר עליי יום קשה"

הזמר הידוע מכחיש: "לא יודע על מה מדובר"

 

עוד אמרו במשטרה כי "בימים אלה הידיעות המודיעיניות שנאספו בחודשים האחרונים נבדקות על ידי מחלק הנוער של ימ"ר תל אביב על מנת לאמת את החשדות".

 

 

הזמר המפורסם יצא לפני הצהריים מהמלון שבו הוא שוהה בתל אביב, יום לאחר ההופעה שבה הצהיר: "המוזיקה יותר חזקה מהכול". בינתיים, השוטרים ממשיכים לחקור את הפרשה הרגישה וכבר חושבים על אופן התמודדות עם טענה צפויה מצד הכוכב וחבריו, לכך שלא ידעו את גיל הנערות.

 

לפי המידע שבידי החוקרים, במסיבות שנערכו במקומות שונים, בין היתר בדירת

 מסתור שנשכרה במיוחד לשם כך, השתתפו כמה נערות שכבר מסרו עדות. באחד המפגשים לפחות גם עישנו סמים, ונבדק מי הביא אותם ואם נערות הודחו לשימוש בסם - שזו עבירה נוספת.

 

אחת ממטרות החוקרים היא לבדוק אם הייתה סדרתיות במעשיו של הזמר, יחסי מין עם אותה קטינה בת פחות מ-16 - גיל שמתחתיו אסור לקיים יחסים גם בהסכמה. ההנחה היא שאם הזמר נפגש כמה פעמים עם הקטינות, כפי שמסרו בעדותן, הוא היה אמור לדעת את גילן.


פורסם לראשונה 15/11/2013 20:00

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
תחנת משטרת מחוז תל-אביב
צילום: מוטי קמחי
מומלצים