שתף קטע נבחר

רצח שמרטפית שהתלוננה על אונס ויוצא להורג

תושב דאלאס אנס בארבע הזדמנויות שונות נערה בת 16 בזמן ששמרה על ילדיו. כשהתלוננה עליו למשטרה, החליט האב לרצוח אותה. הוא ירה בה במכוניתו והשליך את גופתה לנהר. חבר מושבעים גזר עליו עונש מוות

תושב דאלאס נידון אתמול (שבת) לעונש מוות בגין רצח השמרטפית של בתו שהתלוננה כי אנס אותה. לפי חקירת המשטרה, אנס פרנקלין דיוויס את הנערה, שאנייה גריי בת ה-16, בארבע הזדמנויות שונות במהלך 2011 בזמן ששמרה על בתו. לאחר שהתלוננה נגדו, החליט דיוויס לרצוח אותה.

 

עוד חדשות בעולם:

נשיא צרפת שבלם הקלות לאיראן מגיע לישראל

מדריד שוקעת באשפה, שוטרים נקראו לנקות

צרפת: אלפי נהגי משאיות השביתו את התנועה

 

הוא הודה בבית המשפט כי רצח אותה ותיאר כיצד פיתה אותה לבוא למכוניתו לאחר בית הספר, ירה בה והשליך את גופתה לנהר. עם זאת, המשיך דיוויס להכחיש את חשדות האונס נגדו. הוא ציין בדיון כי הרג אותה מתוך נקמה ושנאה ולא כדי לשבש את החקירה בנוגע לתקיפות מיניות שביצע. חבר המושבעים בדאלאס הרשיע אותו ברצח מדרגה ראשונה ביום שלישי האחרון.

 

צפו בראיון עם דיוויס מתוך בית המעצר:

 

תושבי הפרבר מסקיט סיפרו כי גריי הייתה נערה חברותית ומלאת חיים ששיחקה לעיתים כדורסל בחצר ביתה. רוב אנשי העיר לא ידעו כי הייתה קורבן לתקיפה מינית. אמה סיפרה למשטרה שדיוויס תקף אותה מינית בזמן ששימשה בייביסיטר לבתו. "היא שיקרה", אמר דיוויס, הידוע בכינויו "וויש", על דוכן העדים. "היא הרסה את חיי. היא לקחה ממני הכול, כל מה שעבדתי כל כך קשה כדי להשיג".  

 

בימים לפני שרצח את הנערה, התקשר אליה דיוויס מספר פעמים ושלח לה

הודעות טקסט שבהן התחזה לנער בן גילה ושאל אותה שאלות לגבי מקרה האונס שעליו התלוננה. ביום הרצח, גריי קיבלה שוב הודעת טקסט שבה נכתב כי חברהּ החדש ממתין לה מחוץ לבית הספר כדי להפתיע אותה.

 

סנגוריו של הרוצח טענו במשפט כי הוא ניסה לבצע בעצמו חקירה של הנושא ושהמשטרה לא נתנה לו. אך התובעים לעגו לטענה זו. "אתם יודעים שהוא רצח אותה, אני יודע את זה והוא יודע את זה", אמר התובע לחבר המושבעים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דיוויס בראיון מתוך בית המעצר
מומלצים