שתף קטע נבחר

צילום: מוטי קמחי, עידו ארז, shutterstock

מאור אדרי: "לא חשוד, כבול לאישה 5 שנים"

הזמר הצעיר הגיע הבוקר לתת עדות בפרשה שבה מעורב אייל גולן, שלכאורה קיים יחסים עם נערות, ומכחיש כל קשר למעורבותו: "אני בזוגיות חמש שנים וכבול לאישה בבית". על היכרותו עם גולן אמר: "אין לי קשר אישי איתו"

הזמר הצעיר מאור אדרי זומן אתמול בערב למתן עדות בפרשת אייל גולן והגיע הבוקר (יום ד') לימ"ר תל אביב וטוען שאין לו כל קשר לפרשה. "הופתעתי מאוד לקבל את הזימון לעדות. חשבתי שעושים לי מתיחות בסגנון 'אמבוש'", אמר אדרי בראיון ל-ynet. "שאלו אותי אם יש לי קשר לאחד המעורבים ועניתי שלא", הוסיף אדרי.

פרשת אייל גולן - כתבות נוספות ב-ynet:

אייל גולן הוא הזמר: "לא ידעתי שהן קטינות"

קרובת משפחה של גולן: "הורי הבנות אשמים"

 

לגבי היכרותו עם אייל גולן אמר אדרי: "אני מכיר אותו בדיוק כמו שכולם מכירים אותו, אבל אין לי קשר אישי איתו. לא יצא לי אף פעם לבלות איתו או מישהו מהמעורבים בפרשה". אדרי מסביר כי למיטב הבנתו, הוא זומן לתת עדות משום שבילה במועדון ממילא בתל אביב, שסביבו מדוברת הפרשה. "חשבו שאני יכול לעזור ולתת כיווני חקירה נוספים אבל עניתי שלא", אמר הזמר הצעיר.  

 (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock) (צילום: זהר שחר, טל שחר
(צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock)

אדרי סיפר כי הוא מכיר את היחצ"ן שמעורב בפרשה לאחר שהופיע כמה פעמים במסיבות שלו, אך הדגיש כי השמועות והדיווחים על מסיבות חשק בימים האחרונים לא קשורים אליו. "אני בזוגיות כבר חמש שנים ולא לוקח חלק במסיבות שכולם מדברים עליהן. מי שלא מבקש את זה מהמעריצות - לא מקבל. אני לא מקבל טלפונים ממעריצות - אני כבול עם אישה בבית", אמר.

 

הזמר הצעיר ציין כי "כשראו שאין לי קשר לפרשה, שיחררו אותי. בנימה זאת אני רוצה להזכיר שלכל אורך הדרך דובר על שני זמרים, ששמו של אחד מהם עדיין לא פורסם והזמר הזה הוא לא אני". לגבי הפרשה כולה, אמר: "יש לי תחושת בטן כזאת שלא רק אני זומנתי בלי סיבה של ממש לתת עדות. אולי רוצים לעשות תרגיל ולבלבל אחרים. אני ממש לא קשור לפרשה הזאת".

 

החשד נגד גולן: "מין עם קטינות בהסכמה"

על פי המשטרה, גולן ניהל מפגשים מיניים עם נערות בכמה הזדמנויות, אחת מהן התרחשה בקיץ החולף במועדון ממילא ברחוב טברסקי בתל אביב.

מועדון ממילא בתל אביב  (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
מועדון ממילא בתל אביב (צילום: ירון ברנר)

על פי המידע שבידי החוקרים, במועדון זה נחגג באותו יום אירוע יום הולדת לאחד המעורבים בפרשה, ואליו הוזמנו גם קטינות. על פי עדויות שנאספו הסתיים האירוע ביחסי מין שקיימו כמה מהמעורבים עם הנערות שנכחו במקום. במשטרה מנסים להתמקד באירוע זה, ובידי החוקרים גם תמונות המתעדות את המסיבה.

 

עורכי דינו של אייל גולן, רונן רוזנבלום ומיטל דנינו, אמרו: "החקירה עדיין בעיצומה, בסיום החקירה תימסר גירסה מסודרת, ואנחנו נמתין להחלטת המשטרה". עו"ד רוזנבלום הוסיף: "גולן מאמין בעצמו".

 

היום נחקר גם יחצ"ן המסיבות שמעורב בפרשה. החוקרים הטיחו בו בחקירה כי קיבל לכאורה אלפי שקלים ממקורבי הזמר כדי להביא את הנערות לאותן מסיבות לצורך קיום היחסים. בא כוחו של היחצ"ן, עו"ד שרון נהרי, אמר בתגובה כי מרשו "מוסר את גרסתו במשטרה".

 

יחד עם גולן עוכבו לחקירה גם אביו, יחצ"ן המסיבות ועובד בחברה שלו (שלושתם חשודים בבעילה אסורה בהסכמה, הדחה לסמים וסרסור בקטינות), וכן איש תקשורת המעורב בפרשה (חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים). על פי החשד, תמורת יחסי המין קיבלו הקטינות כסף, תכשיטים וביגוד. בנוסף זומן זמר נוסף למתן עדות.

 

המשטרה מתכוונת להאריך את מעצרם של שלושה מהחשודים בפרשת אייל גולן, אך החלטה לגבי הזמר עצמו טרם התקבלה. ייתכן שישוחרר למעצר בית.

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
"אין לי קשר לפרשת אייל גולן". מאור אדרי
צילום: ירון ברנר
מומלצים