שתף קטע נבחר

צפו: אביו של אייל גולן ואחת הנערות במסיבה

בסרטון מסיבת יום ההולדת של היחצ"ן המעורב בפרשת המין ניתן לראות את אביו של גולן ואת אחת הנערות שלכאורה קיימו עמה יחסי מין. הסרטון צולם במועדון ממילא בת"א, המועדון שבו לכאורה התקיימו המפגשים המיניים

החשדות בפרשת אייל גולן כוללות מפגשים מיניים עם נערות בכמה הזדמנויות, אחת מהן במועדון ממילא ברחוב טברסקי בתל אביב. כמה מהדמויות בפרשה מופיעות בסרטון מלפני שלושה חודשים המתעד מסיבת יום הולדת שנערכה במועדון ליחצ"ן המעורב בפרשה. בסרטון ניתן לראות גם את אביו של אייל גולן ואת אחת הנערות בפרשה, שמופיעה בו מספר פעמים כשהיא לצד גברים בוגרים.  

פרשת אייל גולן - כתבות אחרונות ב-ynet:

החשודים: "היו יחסי מין, לא ידענו שהן נערות"

מאור אדרי: "אני לא הזמר השני בפרשת גולן"

קרובת משפחה של גולן: "הורי הבנות אשמים" 

אביו של גולן יחד עם הנערה המופיעה בסרטון ()
אביו של גולן יחד עם הנערה המופיעה בסרטון

 (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock) (צילום: זהר שחר, טל שחר
(צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock)

חקירתם של חמשת החשודים בפרשה ובהם אייל גולן עצמו נמשכת מאז שעות הבוקר במשרדי היחידה המרכזית במחוז תל-אביב, ובמהלכה קשרו עצמם כל החשודים לטענות המשטרה על קיום יחסי מין עם הנערות אך טענו שלא ידעו שהן קטינות. בכך יישרו קו עם אייל גולן שאמר הבוקר שלא ידע שהן קטינות. נגד חלקם יש ראיות נוספות המצביעות על כך שידעו שהן נערות.

 

יחד עם גולן עוכבו לחקירה גם אביו, יחצ"ן המסיבות ועובד בחברה שלו (שלושתם חשודים בבעילה אסורה בהסכמה, הדחה לסמים וסרסור בקטינות), וכן איש תקשורת המעורב בפרשה (חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים). על פי החשד, תמורת יחסי המין קיבלו הקטינות כסף, תכשיטים וביגוד.

 

עורכי דינו של אייל גולן, רונן רוזנבלום ומיטל דנינו, אמרו: "החקירה עדיין בעיצומה, בסיום החקירה תימסר גירסה מסודרת, ואנחנו נמתין להחלטת המשטרה". עו"ד רוזנבלום הוסיף: "גולן מאמין בעצמו".

 

עורך הדין ששי גז, המייצג את איש התקשורת, אמר כי "המשטרה חוקרת, טרם נפלה החלטה מה ייעשה עם החשודים, האם ישתחררו היום או שיובאו לבית משפט להארכת מעצר מחר. נדמה לי שחקירה כזאת צריכה להיות לא מאחורי סורג ובריח, גם כי עבר זמן מאז המקרה ואם הייתה כוונה לשבש (חקירה) אז יכלו לעשות זאת קודם לכן. אני מקווה שמרשי ישוחרר לביתו. מרשי אדם מכובד ללא עבר פלילי".בא כוחו של היחצ"ן, עו"ד שרון נהרי, אמר בתגובה כי מרשו "מוסר את גרסתו במשטרה".

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים