שתף קטע נבחר

צילום: מוטי קמחי, עידו ארז, shutterstock

אייל גולן למעצר בית, אביו יישאר במעצר

כך הוחלט בדיון מיוחד שהתקיים הערב במשטרת מחוז תל אביב בעיצומה של חקירת החשודים שנמשכה מאז שעות הבוקר. אייל גולן, יחצ"ן המסיבות ואיש התקשורת שוחררו למעצר בית למשך חמישה ימים ואילו אביו של גולן ומנהל בחברת הפקות יישארו הלילה במעצר ויובאו בבוקר בפני שופט

הזמר אייל גולן השתחרר הערב (יום ד') למעצר בית בן חמישה ימים בתום חקירה שנמשכה מאז שעות הבוקר. עמו ישוחררו בתנאים מגבילים למעצר בית גם יחצ"ן המסיבות ואיש התקשורת. כך הוחלט בדיון מיוחד שהתקיים הערב במשטרת מחוז תל-אביב. אביו של גולן ומנהל בחברת הפקות יישארו הלילה במעצר ויובאו בבוקר בפני שופט.

 

חמשת החשודים בפרשת הזמר אייל גולן נמצאים בחקירה משעות הבוקר. אביו של הזמר חשוד בעבירות חמורות של בעילה אסורה בהסכמה, סרסור בקטינות והדחה לסמים. גולן עצמו חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ובשימוש בסמים עם קטינות. פרקליטו של האב, עו"ד שרון קינן, אמר כי "מצבו הנפשי קשה מאוד. אני עדיין לא יודע בדיוק במה מאשימים אותו, רק אחרי שאכנס אליו אדע לאן הולכת החקירה. האב מודע לחשדות המיוחסות לו מהפרסומים שהיו לאחרונה".

פרשת אייל גולן - כתבות נוספות ב-ynet:

מאור אדרי: "לא חשוד, כבול לאישה 5 שנים"

צפו: אביו של אייל גולן ואחת הנערות במסיבה

החשודים: "היו יחסי מין, לא ידענו שהן נערות" 

אייל גולן (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
אייל גולן(צילום: עידו ארז)

עורכי דינו של אייל גולן, רונן רוזנבלום ומיטל דנינו, אמרו: "החקירה עדיין בעיצומה, בסיום החקירה תימסר גרסה מסודרת, ואנחנו נמתין להחלטת המשטרה". עו"ד רוזנבלום הוסיף: "גולן מאמין בעצמו". עורך דינו של יחצ"ן המסיבות, שרון נהרי, אמר כי "אני שמח שהמשטרה קיבלה את גרסת היחצ"ן". היחצ"ן עצמו אמר כי "המשטרה עשתה את עבודתה נאמנה, ובסוף הצדק ייצא לאור. יש לנו משטרה טובה וחזקה. מעולם לא קיימתי יחסי מין עם אף קטינה, יש לי מעמד ויש לי אישה, אני גבר נשוי. אני לא מתעסק עם קטינות ובאירועים שלי נכנסים רק מעל גיל 25".

 

 (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock) (צילום: זהר שחר, טל שחר
(צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock)

ההחלטות בנוגע להמשך המעצר מתקבלות הערב בישיבת סטטוס שמנהל מפקד משטרת מחוז תל אביב, ניצב בנצי סאו, בהשתתפות אנשי היחידה המרכזית במחוז, בראשות ניצב משנה גדי אשד. אייל גולן נחקר מהשעה 9:00 בבוקר וארבעת החשודים האחרים הובאו לחקירה שעה אחר כך.

 

הדיונים בהארכת המעצר יתקיימו בבוקר בבית משפט השלום בתל אביב. ניצב בנצי סאו מפקח על החקירה מהמידע המודיעיני ועד להחלטה הערב על המשך המעצר. "בחקירה כזו אסור לעשות אף טעות. בגלל זה פעלנו ברגישות", אמר גורם המקורב לחקירה.

 

חמשת החשודים קשרו עצמם במהלך החקירה לטענות המשטרה על קיום יחסי מין עם הנערות, אך טענו שלא ידעו שהן קטינות. בכך יישרו קו עם אייל גולן שאמר הבוקר שלא ידע שהן קטינות. נגד חלקם יש ראיות נוספות המצביעות על כך שידעו שהן נערות.

 

החוקרים הטיחו בגולן שקיים לכאורה יחסים עם שתי נערות. עוד טענו החוקרים שבאחת הפעמים גולן קיים יחסים עם נערה בביתו. החוקרים הטיחו ביחצ"ן המסיבות שמעורב בפרשה כי הוא קיבל לכאורה אלפי שקלים ממקורבי הזמר כדי להביא את הנערות לאותן מסיבות לצורך קיום היחסים.


פורסם לראשונה 20/11/2013 20:49

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
משתחרר לביתו. אייל גולן
צילום: עידו ארז
אביו של אייל גולן ואחת הנערות
מומלצים