שתף קטע נבחר

צילום: מוטי קמחי

אמא הרצוג: "בוז'י? כי היה יפה כמו בובה"

אורה הרצוג בת ה-89, אמו של יו"ר העבודה החדש, מגלה את הפירוש לכינוי שדבק בבנה. לדבריה, מאז היה ילד הוא התעניין בפוליטיקה והיא ידעה שיגיע לגדולות. "אני בטוחה שימשיך את השושלת המשפחתית בכבוד", אמרה

כולם קוראים ליו"ר מפלגת העבודה החדש "בוז'י", והאמא אורה בת ה-89 התנדבה לספר היום (ו') עם ניצחונו בבחירות את הפירוש לכינוי שמלווה את בנה יצחק הרצוג. "כשהוא היה ילד הוא נראה ממש כמו בובה", אמרה. "נהגתי לקרוא לו בשם חיבה 'בובהל'ה ז'וז'ו ועם הזמן זה הפך לכינוי בוז'י", סיפרה האם הנרגשת בשיחה עם ynet, לאחר ניצחונו הגדול של בנה בפריימריז על שלי יחימוביץ'.

 

הרצוג הבן הגיע היום לבית סוקולוב מלווה באשתו מיכל ולא שכח להודות למשפחתו, אחרי שגבר את שלי יחימוביץ' ב-17 אחוזים. גם אמו ידעה שיגיע לגדולות, כנצר לשושלת מפוארת.

אורה ויצחק הרצוג. כינוי חיבה שמלווה עד היום (צילום: עמית שאבי) (צילום: עמית שאבי)
אורה ויצחק הרצוג. כינוי חיבה שמלווה עד היום(צילום: עמית שאבי)

אחרי הכל, מדובר בבנו של הנשיא השישי, חיים הרצוג. דודתו סוזי הייתה נשואה לשר החוץ לשעבר

אבא אבן. סבו, הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג, שימש כרב הראשי לישראל. "אני מקווה ובטוחה שהוא ימשיך את השושלת המשפחתית בכבוד ובהצלחה. כבר מגיל צעיר הוא התעניין בפוליטיקה ורצה להשפיע", סיפרה הרצוג.

 

הרצוג האם השאירה איחולים וברכות לבן שלה אצל אחד מעוזריו. "אני מאוד שמחה ומאוד מתרגשת",

אמרה אורה הרצוג. "אני חושבת שמגיע לו הניצחון הזה. כבר מגיל צעיר זיהינו שהוא בחור מוצלח מאוד".

 

לאורה הרצוג עוד שלושה ילדים. אחד מהם, יואל, נשוי לבתו של המילארד ניסים גאון, תא"ל מיכאל (מייק) שהיה מזכירו הצבאי של שר הביטחון לשעבר, שאול מופז, ובת בשם רונית.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי
אורה ויצחק הרצוג. שושלת מפוארת
צילום: עמית שאבי
מומלצים