שתף קטע נבחר

ראש העין: כ-800 דירות נמכרו ב-3 שעות

בכנס מכירות לעמיתי מועדון הצרכנות "חבר", מכרו החברות תדהר ו-CPM לא פחות מ-793 דירות בפרויקט המגורים "תדהר על הפארק" שייבנה בראש העין. במסגרת המבצע, הוצעו דירות ספורות בנות 3 חדרים ב-888 אלף שקל. בחברות סיפרו שבעקבות הביקוש הרב, הגדילו את מספר הדירות שנמכרו במבצע. המשמעות: פחות דירות במלאי למי שאינו חבר מועדון

מחירי הדירות ממשיכים לזנק? אם אתה עמית במועדון הצרכנות "חבר" זה כנראה לא כל כך משנה. הקבוצות תדהר ו-CPM הודיעו הערב (שבת) כי בכנס מכירות משותף שערכו לחברי המועדון, מכרו בתוך שלוש שעות בלבד 793 דירות בפרויקט המגורים החדש "תדהר על הפארק", שצפוי להיבנות בשכונת פסגות אפק בראש העין. מדובר בכנס שהעניק לעמיתי המועדון הנחה בגובה של כ-12% על רכישת דירה בפרויקט.

 

כותרות אחרונות על הפרויקט בראש העין:

 

הכנס, שנערך אתמול בגני התערוכה בתל-אביב, הניב לחברות היקף מכירות בגובה 10.5 מיליארד שקל. על פי ההודעה, מעל 4,000 עמיתי מועדון "חבר" הגיעו להתעניין ברכישת דירה בפרויקט, שיכלול בסך הכל 1,036 יחידות דיור. בעקבות הביקוש הרב לדירות, הגדילו תדהר ו-CPM את מספר הדירות שהועמדו למכירה במבצע. המשמעות: פחות דירות במלאי למי שאינו חבר במועדון. נזכיר כי תחילה הייתה כוונה למכור 400 דירות בשלב הראשון במסגרת המבצע, שבו יוצעו לחברי המועדון 25 דירות שלושה חדרים, 120 דירות ארבעה חדרים ו-60 דירות 4.5 חדרים.

 

בדיקת מחירון הדירות במסגרת המבצע העלתה כי עמיתי "חבר" שזכו בהגרלה יכולים היו לקנות דירת שלושה חדרים בשטח של 76 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 10 מ"ר, החל מ-888 אלף שקל; דירת ארבעה חדרים בשטח של 102 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 12 מ"ר, החל מ-1.095 אלף שקל; דירת 4.5 חדרים בשטח של 112 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 13 מ"ר, החל מ-1.193 מיליון שקל; ודירת חמישה חדרים בשטח של 120 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 13 מ"ר, החל מ-1.269 מיליון שקל.

 

בסך הכל כולל הפרויקט למעלה מ-50% דירות של 3-4.5 חדרים שמתאימות יותר לזוגות צעירים ולמשפחות בתחילת דרכן: 65 דירות שלושה חדרים, 307 דירות ארבעה חדרים ו-381 דירות 4.5 חדרים. במסגרת המבצע, הודיעו הקבוצות כי יציעו שמונה דירות בנות שלושה חדרים, שיעלו החל מ-888 אלף שקל. בתום המבצע יוצעו דירות בפרויקט לזוגות צעירים תושבי ראש העין, על פי קריטריונים שינוסחו בעירייה. רק לאחר מכן יימכרו הדירות לציבור הרחב.

 

הדמיה: טוטם

 

 

הזדמנות להגשים חלום?

מוטי לוי, מנכ"ל מועדון "חבר" צרכנות, אמר כי "בפרויקט זה הצלחנו להגיע למחירים אטרקטיביים, אשר איפשרו לזוגות הצעירים ולמעמד הביניים לרכוש דירה חדשה. אנו בטוחים כי תושבי ראש העין ייהנו מתוספת האוכלוסייה האיכותית והערכית של עמיתי 'חבר' לעיר הנהדרת הזאת".

 

גיל גבע, מנכ"ל ויו"ר קבוצת תדהר, הוסיף: "הצלחת כנס המכירות היא עדות לכך שהצלחנו להעמיד אלטרנטיבת דיור איכותית במחיר אטרקטיבי, למשפחות שרוצות להישאר במרכז הארץ, בעיר שנמצאת בתנופת צמיחה משמעותית, ויצרנו הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן. אנו שמחים שבזכות הפרויקט יכולנו להציע כמות גדולה של דירות לשיווק, ולהיות שותפים לפתרון מצוקת הדיור".

 

עמיקם אורן, יו"ר קבוצת CPM, ציין כי "את המסע הארוך בראש העין התחלנו לפני 18 שנים, כשזכינו במכרז הראשון של מינהל מקרקעי ישראל לקרקע בלתי מתוכננת (מקב"ת) - והיום סגרנו מעגל. כבעלי קבוצת CPM, שעמדו כבר בתחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת מאחורי הקמת השכונה הצבאית היוקרתית 'נווה אפק' על 1,000 יחידות הדיור צמודות הקרקע שבה, אנו שמחים להמשיך ולבנות בראש העין, שאת הפוטנציאל הטמון בה הבנו כבר אז".

 

אלי חיים, סמנכ"ל הנדל"ן והרכב במועדון "חבר", אמר כי "מדובר בהישג חסר תקדים, גם במונחי מועדון 'חבר'. למעלה מ-9,000 עמיתי המועדון הביעו עניין ברכישת דירה בפרויקט והצטרפו להרשמה המוקדמת. אלפי עמיתים ובני משפחותיהם פקדו את מרכז המבקרים, שהוקם במיוחד באתר הפרויקט בארבעת השבועות שקדמו לכינוס המכירות. אנו גאים בשיתוף הפעולה שהניב פרויקט דיור איכותי עם איכות חיים גבוהה באזור המרכז עבור העמיתים, שבדרך זו ניתנה להם הזדמנות להגשים חלום".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: טוטם
הדמיית פרויקט תדהר על הפארק
הדמיה: טוטם
מומלצים