שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לקסוס מחדשת CT200h; תוסיף לראשונה מנוע טורבו-בנזין

  לקסוס חשפה דגם תצוגה חדש עם מנוע טורבו-בנזין, מוגדש ראשון בתולדותיה. וגם: עוד פרטים על מתיחת הפנים של ה-CT ההיברידית וסרטון של ה-RC

  לקסוס חשפה פרטים נוספים על מתיחת הפנים של ה-CT200h המשפחתית-קומפקטית, ודגם תצוגה חדש עם מנוע טורבו. זאת לקראת שיווק מנוע מוגדש - לראשונה בתולדות המותג.

   

   

  לקסוס CT200h המחודשת ()
  לקסוס CT200h המחודשת

   

  ה-CT200h מתוחת הפנים תגיע לישראל בחודש מרס הקרוב, ותציע תצרוכת דלק משופרת וכיול מתלים חדש. מבחינת עיצוב היא מקבלת את החרטום החדש של לקסוס, שזכה לכינוי סבכת פֶּלֶךְ (Spindle). מהצד ומאחור השינויים קטנים בהרבה.

    

  לקסוס CT200h המחודשת ()
  לקסוס CT200h המחודשת

   

  בתא הנוסעים זוכה ה-CT200h למסך תצוגה חדש מסוג TFT, בגודל "4.2. זה יציג מידע גם ממערכת המולטימדיה, וניתן יהיה להתאימו באמצעות מתגים על גלגל ההגה. הדגם המחודש גם יציע מצלמת נסיעה לאחור ומערכת שמע עם איכות צליל משופרת, אפשרות לניתוק בקרת המשיכה ומערכת להתראה מפני ירידה בלחץ האוויר בצמיגים. עוד נמסר כי ניתן יהיה לבחור מבין יותר גוונים וחומרי דיפון להתאמת תא הנוסעים.

   

  בלקסוס מבטיחים גם שיפור לבידוד הרעשים ולנוחות הנסיעה - זאת באמצעות כיול מתלים חדש ושיפור הקשיחות המבנית של המרכב. מערכת הכלאיים של ה-CT200h עברה אף היא שיפור, ותציע רמת זיהום אוויר נמוכה מבעבר - פליטת פחמן דו-חמצני לדוגמה ירדה מ-87 גרם לק"מ בממוצע בדגם המצויד בחישוקי "15, ל-82 גרם בלבד - נתון נמוך משמעותית אפילו ממכוניות מיני וסופר-מיני המשווקות בישראל. עם חישוקי "16 פליטת ה-CO2 ירדה מ-94 ל-88 גרם בממוצע לק"מ. לקסוס לא מספקת נתוני תצרוכת דלק עדכניים.

   

   

  לראשונה - לקסוס טורבו

  בפעם הראשונה מאז יצאה לדרך בסוף שנות ה-80, לקסוס תציע מנוע טורבו-בנזין החל בשנה הבאה. מדובר ביחידת ארבעה צילינדרים חדשה בנפח 2.0 ליטר, עם הזרקת בנזין ישירה ושסתום פליטה אקטיבי - שמאפשר לשלוט טוב יותר על מידת הזיהום והביצועים.

   

  לקסוס LF-NX טורבו ()
  לקסוס LF-NX טורבו

   

  לקסוס לא מפרסמת נתוני הספק ומומנט של המנוע החדש, שנחשף בדגם התצוגה LF-NX. מדובר בגרסה חדשה של רכב התצוגה מתערוכת פרנקפורט אשתקד, אז צויד בהנעה היברידית (בנזין-חשמל).

   

  לקסוס LF-NX טורבו ()
  לקסוס LF-NX טורבו

   

  לגרסה החדשה שינויי עיצוב קלים, בהם סבכה קדמית שחורה ובתי גלגלים שחורים, תאורה אדומה בתא הנוסעים וצמיגים בחתך נמוך יותר - 255/45-20 במקום 255/50-20 בדגם הכלאיים.

   

  ה-LF-NX רומזת על רכב פנאי קטן חדש, אותו לקסוס תציג כפי הנראה כבר בסוף שנה הבאה. דגם חדש נוסף של היצרנית הוא ה-RC, גרסת הקופה של ה-IS. המכונית, שפרטים אודותיה פרסמנו לפני מספר שבועות, הוצגה כעת גם בסרטון חדש:

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים