שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אלוהים אדירים, למה היא לא גומרת וזהו?

  "כמעט כל גבר נתקל בתופעה הזו: מישהי שפשוט לא גומרת. זה לא משנה כמה להט יש שם, כשמגיעים אל רגע האמת הוא פשוט נמשך ונמשך, ואתה, כמו משה על הר נבו, רואה את הארץ המובטחת 'אורגזמלנד' וברור לך שאתה עומד להתפגר על ההר"

  אני כאן מעליך, רחוץ בזיעה / כל דקה שעוברת נמשכת שעה

  אז אודה לכבודה, אם תואיל ותבחר / להזיז עניינים ולגמור כבר

   

  אגרופך עוד אוחז בחוזקה בסדין / ועינייך סגורות, מתרכזות הן במין

  נקודה מרוחקת בעתיד נהדר / בו ניצלתי ואת הן גמרת זה מכבר

   

  כבר ניסיתי ביד, במרפק, בלשון / ותנוחות שנוגדות כל שביב היגיון

  אז עשי לי טובה, עוד מעט כבר מחר / תעשי שריר או משהו ותגמרי כבר

   

  אני מקריב בשבילך את גופי לעולה / וללילה נמאס והבוקר עלה

  מתחנן אני, מותק, גרוני כבר ניחר / שיבוא איזה נס ותגמרי כבר

   

  וכל שריר כבר כואב, באגן אין תחושה / והגב כבר רוטט כמו רגל קרושה

  טוב מותי מחיי, כאן אמות, זה נגמר / על המצבה יכתבו "הוא המתין, לא גמר".

   

   

  כמה דרמה, כמה דרמה. אבל בפועל, כמעט כל גבר נתקל בתופעה הזו: מישהי שפשוט לא גומרת. זה לא משנה כמה כיף היה לכם יחד בתחילת הערב, כמה חרמנות הבעתם שניכם, כמה להט יש שם והאם ברקים אדומים יוצאים מגופה בכל פעם שאתה מניח עליה אצבע.

   

  עוד בנושא:

  הזייפניות: מי מזייפת במיטה ואיך נגמלים?

  היא מעולם לא חוותה אורגזמה. בשום מצב

  אצל רוב הנשים, גמירה וחדירה לא הולכות ביחד

   

   

  כי כשמגיעים אל רגע האמת הוא פשוט נמשך ונמשך. ואתה, כמו משה על הר נבו, רואה את הארץ המובטחת 'אורגזמלנד' וברור לך שאתה עומד להתפגר על ההר.

   

  יש נשים שיגידו "תשמע, לא קל לי לגמור" ויכינו את הבחור לבאות. אבל הרוב המכריע לא מרגיש צורך לשתף בפרט האינטימי הזה - ובצדק; אח יקר, זה פשוט לא עניינך. הבעיה היא שהגבר הישראלי והאינפנטיל יש לומר, מגדיר את עצמו בין היתר, לפי יכולתו לספק נשים, וכמובן שגברת שלא באה על סיפוקה היא כישלון שלו, כתם שחור על נשמתו וגבריותו.

   

  ועתה להפתעה: לא צריך להיות אינפנטיל כדי שבחורה לא מסופקת תגרום לך להתחיל לשאול שאלות לגבי יכולותיך בתחום הו-כה-חשוב כמו ביצועי מיטה. אז כדי שלא תמצאו את עצמכם ממלמלים "אבל היה לך טוב, כן?" או שואלים "גמרת?" ומבטלים בכך כל סיכוי שתקבלו הזדמנות לנסות שוב, הכנתי את הכתבה הזאת. תמשיכו לקרוא ואני מבטיח שתקבלו את כל התשובות.

   

  1. זו לא שאלה של טכניקה

  אפשר לשים בצד את הנתון של "33% מהנשים לא גומרות מחדירה" משום שכנראה שכל גבר שיראה שזה לא עובד לו בשיטה זו יתחיל להפעיל גם את אצבעותיו (תעשו את זה בעדינות ובאצבע רטובה, זה לא כפתור הווליום של השלט). אם זה לא קורה גם אז, הקשבת להנחיותיה (בהנחה שהיה לך שכל לבקש אותן, אם לא הסבירה לך בעצמה) - יתכן שהיא פשוט לא תגמור איתך. הפעם. אל תנסה לצאת וירטואוז אם אתה רואה שהדברים הסטנדרטיים לא עובדים.

   

  הוא אפילו לא קרוב. נו, מילא (shutterstock) (shutterstock)
  הוא אפילו לא קרוב. נו, מילא(shutterstock)

   

  2. אין פה אשמים

  ייתכן שהיא לא חרמנית מספיק, ייתכן ששתתה יותר מדי (עוד סיבה שסקס בגילופין הוא רעיון רע), עייפה מדי, לא מרוכזת בגלל דברים שרצים לה בראש או שיש לה מגבלה אנטומית - לא משנה מה הסיבה, היא פשוט לא תגמור וזו לא אשמתו של אף אחד מהצדדים. מאידך, הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות במצב הזה הוא להתחיל לתחקר אותה: "את גומרת עם אחרים?" ושאלות בסגנון הזה פשוט יהפכו את הסיטואציה לשלילית. כאילו, אתה באמת חושב שהיא עושה את זה בכוונה? שהיא מבסוטה מהעובדה שהיא התקרבה ופספסה כמה פעמים - או שבכלל לא הזזת לה? אל תעביר את הבעסה שלך אליה. אל!

   

  3. בקרת נזקים

  בשלב מסוים לא תוכל להחזיק מעמד יותר: או שתמצא את עצמך כפסע מאובדן הכרה, התייבשות, היפותרמיה ובמקרים קיצוניים גם שברי הליכה, או שפשוט ינצח אותך החיכוך - ותגמור. זהו המצב הסימפטי: עליך פשוט להתבצר בחמימות הקסומה שעוטפת אותך ובכיף שאתה מרגיש. היי, אנחנו גברים; בשבילנו, הסקס תמיד סביר ומעלה. אבל מה עושים עם הגברת?

   

  לגברים יש כוח-על אחד: היכולת לשתוק ולתלות באוויר מין מבט של "הממ?" שאין לו שום משמעות - ודי בו כדי שבחורה ממוצעת תקלוט אותו ותגיד "אה, הוא מבין. הוא פשוט לא יודע מה להגיד". מדובר בשדה-כוח של חוסר מודעות שיכול להוציא כל אחד מהרבה מאוד צרות. במקרה הזה, אתה צריך פשוט לשלוף את המבט הזה ולשלב בו חיוך של "היי, אני מרוצה" ולחבק אותה.

   

  אוף בייבי, דברי איתי. אני יודע שזה אפשרי לענג אותך (shutterstock) (shutterstock)
  אוף בייבי, דברי איתי. אני יודע שזה אפשרי לענג אותך(shutterstock)

   

  ומה אם פשוט קרסת מעייפות? עוד יותר קל. פשוט אמור לה שאתה מותש - כל עוד זה לא אחרי כמה דקות (כמה? עשרים ושש) זה לגיטימי לחלוטין. התנצל והבטח לפצות אותה בבוקר. זהו, הכל בסדר עכשיו. מה עושים כדי שזה לא יקרה שוב? פשוט שאל אותה איך היא אוהבת את זה. אם היא לא בטוחה או לא מרגישה בנוח להגיד לך (היי, זה קורה וזה לגיטימי) - שאל אותה מה היה נעים ועשה את זה. לא, לא תגיעו לאורגזמה מפוצצת עם זיקוקים וצווחות וכל זה, אבל יהיה נחמד. וזו המטרה, בסופו של דבר.

   

  זכור, יש הרבה רמות של "נעים" ויכול מאוד להיות שגם אם לא תגיעו לרמה שתכננת, הגברת תזכור את כל זה לטובה. וזה מה שהכי חשוב לכם. מדוע? משום שכשמישהי מרגישה בנוח בחברתכם, יהיה לה קל יותר ליהנות ואפילו לגמור. והכי חשוב: היא תרצה לשכב אתכם שוב.

   

   

  ולנשים: מה עושים כשהוא מתבאס כי לא גמרתן?

  כן, אני יודע; יש הרבה גברים שיהיו ממש כיפיים, מעניינים, נחמדים ואטרקטיביים, אבל ברגע שתעיפי מהם את הבגדים ותיכנסו לעניינים - הם יתחילו לעשות מין פרצוף מיוסר כזה כשיבינו שלא יצליחו לספק אותך.

   

  אם מדובר במישהו שממש מתחיל לחפור ולחקור, לשאול שאלות מטומטמות או להתנהג בגסות, עצתי לך היא להרגיע אותו, ללכת לישון ולהתאמן על שיחת "זה לא אתה, זו אני" שתעשי לו למחרת. אבל אם את בכל זאת רוצה לתת צ'אנס לבחור והוא סתם נראה מדוכדך, פשוט אמרי לו שהיה נעים - אם באמת היה.

   

  בתכל'ס, לוקח זמן מה לקלוט פרטנרים, להבין מה הם אוהבים, למצוא קצב משותף. ואם זה מישהו ששווה את זה - הרי תרצי לשכב איתו עוד הרבה מאוד פעמים כך שיהיה לכם די זמן להשתפר. ומה אם ברור לך שלא תגמרי - מכל סיבה פיזית או מנטלית? אותו הדבר בדיוק. אם תמצאו קצב משותף, יהיה לשניכם נעים יותר גם אם לא תגמרי.

   

  מדברים על סקס בפייסבוק של יחסים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  shutterstock
  עשיתי כל מה שיכולתי וזה לא הספיק לה :(
  shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים