שתף קטע נבחר

צפו בשחזור של חיזבאללה: כך חוסל הבכיר

רשת "אל מנאר" הציגה הדמיה ויזואלית שמפרטת את רגעיו האחרונים של חסן א-לקיס. ההסתננות לחניון, ההתקרבות והירי מטווח קצר. צפו בשחזור

אחרי החיסול של הבכיר, חסן א-לקיס , מגיע השחזור. ברשת "אל-מנאר" של חיזבאללה המשיכו ביממה האחרונה לנסות להבין כיצד התרחש הרצח דקה אחר דקה והציגו הדמיה ויזואלית של ביצוע החיסול בהסתמך על גורמים משפטיים וביטחוניים.

 

חיסול בכיר חיזבאללה - דיווחים נוספים ב-ynet:

הבכיר שחוסל "נסע במוניות כמו מורנייה"

הבכיר שחוסל: ממזל"טים להברחות נשק לעזה

 

 

בכתבה שפורסמה הוצגו גם מה שנראה כמכוניתו המנוקבת בכדורים של הבכיר ותמונה חדשה שלו. בין היתר הוצגו תמונות מהאוויר שמראות כי החניון בביתו של א-לקיס בשכונת סאן תרז בפרבר הדרומי של ביירות נמצא סמוך לשדרות כמיל שמעון, כשביניהם גן קטן המאפשר להסתנן בקלות. בנוסף צוין כי הגובה הנמוך של החומה בין הגן לבית עוד יותר מקלה על החדירה לחניון.

 

הגורמים הביטחוניים מעריכים, לפי "אל-מנאר", כי ברגע שבו נכנס א-לקיס לחניון כדי להחנות את רכבו במקום הרגיל שהוקצה לו, גורם שתצפת נתן את האות לחוליית המחסלים לפעול. הם חדרו במקביל לחניון דרך אותו גן שחיבר את הבניין לשדרה המרכזית. באותו זמן שא-לקיס עמד להחנות את הג'יפ שלו מסוג גרנד צ'ירוקי החלה חוליית המחסלים להתרכז מאחורי המכונית כדי שהוא לא ישים לב.

 

לפי ההדמיה, ברגע שא-לקיס היה עסוק בלקיחת חפציו האישיים שהיו במושב שלצדו, התקרבו המחסלים וירו חמישה כדורים מכלי נשק שצויד במשתיק קול. הם הותירו תרמילים בקוטר של 9 מ"מ שנמצאו מאוחר יותר. המחסלים חזרו על עקבותיהם מהיכן שבאו.

 

בכתבה נטען כי "האויב עקב אחר תנועותיו של החאג' חסן לפרטי פרטים והוא השאיר במתכוון עקבות בזירת הפשע. תרמילים של נשק ועקבות רגליים. כל זאת כדי להסיט את האשמה ממנו" וסיכמו כי "ישראל עייפה/יגעה עד שהיא השיגה את רצונה".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP PHOTO /HO/HEZBOLLAH
א-לקיס
צילום: AFP PHOTO /HO/HEZBOLLAH
מומלצים