שתף קטע נבחר

ללין לילדות: השתמשי בקרם והבנים ירדפו אחרייך

אמא גילתה שעל גבי קרם גוף המיועד לילדות נכתב: "השתמשי בקרם ותהיי מלכת הכיתה. הבנים לא יפסיקו לרדוף אחרייך". ללין: "המוצר הושק לפני שנים, בתמימות ילדותית, שלא ראויה לתקופה זו של העולם. אנו מצרים על כך ופועלים מידית להורדת השאריות שנשארו על המדף עם הכיתוב הקודם"

כשמעיין נתקלה בקרם הגוף של ללין, המיועד לילדות, היא נדהמה. על גבי מכל הקרם כתבה החברה: "השתמשי בקרם ותהיי מלכת הכיתה. הבנים לא יפסיקו לרדוף אחרייך". המוצר הוא חלק מסדרת מוצרים של ללין המשווקים כמוצרים לילדות.

 

 

"אתם רציניים"? שאלה מעיין בדף הפייסבוק של ללין. "זה המסר שאנחנו צריכים להעביר לבנות שלנו? אני כאמא מזועזעת מהמשפט הזה. פשוט ביזיון שחברה גדולה כמותכם נותנת יד לדברים כאלה..." . מעיין אמרה ל-ynet שהבחינה במוצר בחדרה של אחייניתה בת ה-14. "הייתי בהלם. היא עדיין ילדה ולא שמה לב לכיתוב הזה. איזה מן מסר זה? זה הפחד הכי גדול של הורים שמישהו יעודד את הילדה שלהם להתעסק עם בנים. ומה זה 'מלכת הכיתה'? חשבתי שהמושג הפסול הזה נעלם מהעולם".

הכיתוב על גבי מכל קרם לילדות, כפי שצילמה מעיין ()
הכיתוב על גבי מכל קרם לילדות, כפי שצילמה מעיין

קרם הגוף לילדות של ללין. צילום מסך מאתר החברה ()
קרם הגוף לילדות של ללין. צילום מסך מאתר החברה

 

"זה לא משהו שילדות צריכות להיחשף אליו"

אמא בשם רג'ין סיפרה ל-ynet: אני חברה בקבוצת הפייסבוק 'אימהות קונות ביחד'. אחת האימהות העלתה אצלנו בקבוצה את תמונת הכיתוב על גבי המוצר והעלתה אותה גם בעמוד הפייסבוק של ללין. היא הראתה לנו את 'האותיות הקטנות' על גבי אריזת המוצר, שאנחנו לא רואות, אבל ילדה או נערה בהחלט יכולה לראות. אחר כך מתפלאים שנערות מזיקות לעצמן.

 

"תיארתי לעצמי את אחותי הקטנה או אחייניתי קוראות את זה ופשוט הזדעזעתי. זה משהו שלא יכול לעבור בשתיקה. אני אישית לא אקנה את המוצר. בטח שלא עם התוכן השיווקי הספציפי הזה. אני לא חושבת שזה משהו שנערות וילדות צריכות להיחשף אליו".

הורים המומים בעמוד הפייסבוק של ללין ()
הורים המומים בעמוד הפייסבוק של ללין

 

אמא בשם מיטל כתבה בעמוד הפייסבוק של ללין: "אין סיכוי בחיים שהייתי לנותנת לבת שלי לקנות מוצר כזה. ממש חבל שזו הדרך בה בחרתם. במקום להעצים - אתם בוחרים להקטין. כאילו אין שום דבר לעשות מלבד הכמיהה לשטויות כאלה".

 

אמא אחרת כתבה שם: "ממש לא נתפס... עם הלחץ הנפשי שחוות נערות, זה המסר שאתם רוצים להעביר לילדות? שבנים ירדפו אחריהן? זה מגעיל וזה אפילו שוביניסטי. בתור אמר, אני לא אהיה מוכנה שזה המסר שיעבור לבת שלי, מה זה חבורת כלבים שמרחרחים את את השני"?

 

ללין: הכיתוב שונה לאחרונה

בעמוד הפייסבוק של ללין התרבו התגובות והחברה הגיבה בסופו של דבר. לטענת ללין, המוצר הושק לפני 7 שנים עם הכיתוב המדובר. לאחרונה, הוחלט לשנות את הכיתוב הזה, מתוך הבנה שהוא לא ראוי. כיום יש על המדפים "שאריות" של המוצרים עם הכיתוב הקודם. המוצר מתואר כיום באתר האינטרנט של ללין כ"קרם גוף לנסיכות בלבד! מלטף ומפנק את עורך, מעניק לו לחות ומשאיר אותו רך וחלק כמו משי ובניחוח מתוק במיוחד, ממש כמוך!".

 

מללין מסרו ל-ynet בתגובה: "המוצר הושק לפני שנים, בתמימות ילדותית, שלא ראויה לתקופה זו של העולם. לאחרונה קיבלנו החלטה, על דעת עצמנו, להורידו מהמדף, בשל הכיתוב, שאינו תואם את ערכי החברה ואת ההוויה הישראלית. אנו מצרים על כך ופועלים מידית להורדת השאריות שנשארו על המדף עם הכיתוב הקודם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
ללין לילדות. הושק לפני 7 שנים עם הכיתוב הזה
מומלצים