שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זהבה בן תנוהל על ידי אבי גואטה

  בשנות ה-90 זהבה בן היתה המלכה של הזמר המזרחי בישראל, עד שבאה שרית חדד. כעת היא מצטרפת לאותו משרד ייצוג בו חדד שותפה, בניהולו של אבי גואטה: "מדובר בזמרת ענקית עם כישרון יוצא דופן. שרית דחפה ועודדה אותי להחתים אותה"

  איך שגלגל מסתובב לו: הזמרת זהבה בן חתמה על הסכם ניהול עם לא אחר מאשר אבי גואטה, מהמנהלים המוערכים בתעשיית המוזיקה הישראלית, שמנהל בנוסף לשרית חדד גם את מאיה בוסקילה ורמי קליינשטיין.

   

  בן, החליפה לא מעט מנהלים אישיים לאורך הקריירה, ביניהם: אלי בנאי, חיים סלוצקי, עוזי שלום ומאיר נחמני. לאחרונה, עם סיום ההתקשרות שלה עם נחמני, היא חתמה אצל גואטה בשיתוף עם אריק לוי, במה שהיא מקווה שיהיה בית הניהול שלה לזמן רב.

   

  מצטרפת לבית גואטה. זהבה בן (צילום: פיני סילוק) (צילום: פיני סילוק)
  מצטרפת לבית גואטה. זהבה בן(צילום: פיני סילוק)

  בשיחה עם ynet מסביר גואטה את החיבור המפתיע: "אני מאוד אוהב את זהבה. מדובר בזמרת ענקית עם כישרון יוצא דופן, ולאחרונה יצא לנו לנהל לא מעט שיחות שבסיומן החלטנו שרית ואני שאנחנו מכניסים את זהבה לביתנו ויחד בעבודה משותפת, מחזירים זמרת גדולה למרכז הבמה על מנת שכולם ייהנו מקולה ומכישרונה, כמו שמגיע לה".

   

  יש שיגידו שזה צחוק הגורל שהיום שרית חדד שותפה בניהול של זהבה בן.

   

  "לומר לך את האמת? לא הייתי עושה את זה אלמלא חבר קרוב משותף ושרית שדחפה ועודדה אותי להחתים את זהבה. שרית מאוד אוהבת ומעריכה את זהבה".

   

  מעבר למופע המשותף עם מרגול, מה עוד מתוכנן לה?

   

  "יש לנו הרבה דברים על הפרק. בימים אלה היא מופיעה עם מרגול. אני מאמין מאוד בחיבור הזה שאותו דחפתי ומקבל תגובות מצוינות. לדעתי זה הולך להיות הדבר הבא במוזיקה הישראלית. במקביל זהבה עובדת על חומרים חדשים: לאחרונה היא הקליטה שיר מדהים שכתבה עבורה דקלה ועוד מספר שירים מצוינים שנוציא בהמשך. אני לא מוציא אותם עכשיו כיוון שהיא מקדמת את המופע המשותף עם מרגול.

   

  "הייתי רוצה מאוד להפיק לה דיסק בניחוח שירים כמו: חוף זהב', 'סלמאת' ו'טיפת מזל'. אני מאמין שאלו החומרים שיחזירו את זהבה למקום שמגיע לה להיות בו ויזכירו לקהל איזו זמרת נהדרת היא. אני מכיר את זהבה המון שנים ואעשה הכול על מנת לשמור עליה ולהביא להצלחתה. תהיה בטוח, זהבה עוד לא אמרה את המילה האחרונה בעולם המוזיקה בישראל".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: קובי קואנקס
  זהבה בן. עוברת לגואטה
  צילום: קובי קואנקס
  לאתר ההטבות
  מומלצים