שתף קטע נבחר

ארה"ב מזהירה עובדיה בארץ ממוניות שירות

בעקבות הפיגוע בבת ים קוראת ארה"ב לעובדי ממשל ובני משפחותיהם בישראל להדיר רגליהם ממוניות שירות ומאוטובוסים: "שמרו על ביטחונכם"

שגרירות ארה"ב פרסמה היום (ג') הודעה ובה היא קוראת לעובדי הממשל ולבני משפחותיהם לא להיעזר לפחות בשבועיים הקרובים במוניות שירות, נוסף על האיסור שחל עליהם לנסוע באוטובוסים בעקבות הפיגוע בבת ים

 

עדכוני חדשות נוספים ב-ynet:

תיעוד בלתי נתפש: שב"חים במבנה אטום

שוחררו לביתם כל החשודים באונס בת ה-12

 

בהודעה נקראים אזרחי ארה"ב השוהים בישראל לשמור על זהירות ולנקוט אמצעים מתבקשים כדי להבטיח את שלומם וביטחונם. כמו כן מבקשים לגלות ערנות לדיווחי החדשות ולעקוב אחר ההנחיות הביטחוניות.

זירת הפיגוע בבת ים (צילום: מוטי קמחי ) (צילום: מוטי קמחי )
זירת הפיגוע בבת ים(צילום: מוטי קמחי )
 

נהג קו 240 של "דן", מיכאל יוגר, קיבל תעודת הוקרה מראש עיריית בני ברק נוכח תפקודו באירוע. "הלוואי שרבים ישמחו כמוהו לסייע לכלל ולפרט בכל תחום שבו ישנה אפשרות בידם", שיבח אותו ראש העיר.

 

הפיגוע בבת ים אירע בצהרי יום א' באוטובוס ברחוב מבצע סיני פינת כצנלסון בעיר. ההערכה היא שמדובר בניסיון לבצע פיגוע לאומני, ומרכיבי המטען תמכו בהערכה זאת. האירוע החל אחרי שנוסעת באוטובוס בקו 240 של דן הסבה את תשומת לב הנהג לתיק שחור גדול באחד

הספסלים האחוריים. לאחר בדיקה קצרה הזעיק הנהג את המשטרה והורה לנוסעים לרדת. בינתיים החלו להגיע שוטרים ממרחב איילון וכשהנוסעים היו במרחק של כ-15 מטרים מהאוטובוס אירע הפיצוץ.

 

נוסעי האוטובוס מסרו עדות על שאירע. מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו הורה להגביר את נוכחות השוטרים בריכוזי קהל ברחבי הארץ בעקבות הפיגוע שנמנע באוטובוס בבת ים. לדבריו, "האירוע בבת ים ממחיש כי איום הטרור נמצא ברקע, בעיקר בימים אלו של הניסיון לקדם את המשא ומתן המדיני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
פיצוץ האוטובוס בבת ים
צילום: מוטי קמחי
צילום: מוטי קמחי
הנהג, מיכאל יוגר. תעודת הוקרה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים