שתף קטע נבחר

התאומות מ"היפה והחנון" מואשמות בגניבה

מירב והודיה מלול הוצגו באתר התוכנית כזוג יפות וחובבות קוסמטיקה, אבל בריאליטי של ערוץ 10 שכחו לספר שהשתיים מואשמות בגניבת בשמים בשווי מאות שקלים מהסופר פארם. עורך דינן: "מדובר על תיק ריק מתוכן - הן מכחישות את הטענות"

נטלו ונשאו: הודיה ומירב מלול, התאומות שמככבות בפריים טיים של ערוץ 10 בתוכנית "היפה והחנון", נאשמות בגניבת בשמים בסך 950 שקלים ובנוסף, לפי כתב האישום שהוגש נגדן בבית משפט השלום בירושלים ביוני האחרון - השתיים גנבו לכאורה תיק, צמיד ומשקפי שמש מחנויות אחרות. 

 

תובעת את "היפה והחנון": "הונו וניצלו אותי" 

 

כתב האישום מתאר כי ב-23 באפריל 2012 נכנסו השתיים לסופר פארם בקניון מלחה בירושלים, ויצאו ממנו עם שני סוגי בשמים שונים מבלי לשלם עליהם. "הנאשמות נטלו ונשאו דבר מהחנות, במרמה וללא הסכמת הבעלים", נכתב בכתב האישום. מאותו דיון, אגב, שנערך ב-18 ביוני, נעדרו התאומות בגלל צילומי התוכנית.

 

האישום נגד האחיות מלול עדיין לא הוכרע. על פי החוק, העונש המקסימלי במקרה מן הסוג הזה הוא מאסר של שלוש שנים, אולם ללא עבר פלילי ועם ייצוג משפטי מתאים - יכולות השתיים לסיים את כתב האישום גם ללא הרשעה כלל.

 

באתר של תוכנית הריאליטי, שעונתה הרביעית עלתה שלשום (ב') לשידור והשיגה נתוני רייטינג נאים במיוחד (20.1 אחוזים), סיפרו התאומות בנות ה-20 שהן מובטלות. כשנשאלו מה יקחו לאי בודד, ענו השתיים: "מוצרי קוסמטיקה".

 

עו"ד אורי בר-משה, סנגורן של הבנות, מסר: "מדובר על תיק ריק מתוכן במסגרתו מכחישות הנאשמות את מעורבותן באירוע. הטענות יתבררו בבית המשפט ואנו מאמינים כי התביעה תחזור בה מכתב האישום".  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דנה קרן
הודיה ומירב מלול. נעדרו מהדיון בביהמ"ש
צילום: דנה קרן
לאתר ההטבות
מומלצים