שתף קטע נבחר

פקק עצום בחיפה: 155 דקות בתוך העיר

סגירת כביש 22 לכיוון צפון הובילה לעומסי תנועה כבדים במיוחד בכל חיפה. פקקים גם בדרך לשלג שנותר בחרמון ובאזור השרון

שישי בבוקר, יום יפה - אבל לא בכבישים: סגירת אחד מצירי התנועה החשובים ביותר במפרץ חיפה הובילה לעומס כבד במיוחד בעיר, ונהגים בילו זמן ממושך מאוד כדי לעבור קילומטרים בודדים. 

 

תקועים בפקקים בחיפה? שלחו לנו תמונות ותזמונים

 

מחברת Decell נמסר על עומס חריג בכביש מספר 4. לא פחות מ-155 דקות ארכה הנסיעה מתחנה מרכזית בת גלים שבכניסה הדרומית לעיר עד צומת וולקן שבמפרץ חיפה, מרחק של 12 ק"מ בלבד.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

ליד רמאללה: מנהרה להחזקת חטוף ישראלי

מפפסי עד נירוונה: השמות הכי מוזרים

 

הסיבה היא סגירתו לתנועה של כביש 22 לכיוון צפון מ-22:00 בערב אתמול עד יום ראשון ב-4:00 לפנות בוקר. הנתיב מדרום לצפון נסגר ממחלף גשר פז עד מחלף ידין בגלל עבודות תשתית. התנועה בכיוון ההפוך מתנהלת כסדרה, אבל את הנהגים שתקועים בפקקים זה לא מנחם. בחיפה נרשמו עומסי תנועה כבדים גם בשדרות מוריה (ממרכז חורב עד מרכז הכרמל), ובכביש מספר 4 (מגשר פז עד דגון), בדרך יעקב דורי וכן בכביש 752 הסמוך, מצומת הצ'ק פוסט עד צומת יגור.

 

10 ק"מ, שעתיים ו-20 דקות. סיוט בחיפה ()
10 ק"מ, שעתיים ו-20 דקות. סיוט בחיפה

דובר מחוז משטרת חוף, רב פקד ערן שקד, אמר ל-ynet: "עומס התנועה יימשך עד יום ראשון בבוקר בגלל העבודות שמתבצעות בכביש 22. מומלץ לנהגים לנסוע דרך כביש 70 או דרך שדרות ההסתדרות. אין פתרון אחר".

 

עופר עמר, דובר חברת "יפה נוף", האחראית על תשתיות כבישים באזור חיפה, הרחיב: "אנחנו מבצעים השלמות לחיבור של מנהרות הכרמל לכביש 22, והזמן שיש שם הכי פחות תנועה זה בסופי שבוע. כל סוף שבוע אנחנו סוגרים מקטע אחר כדי לסיים את העבודה שם. אנחנו עובדים 24 שעות ביממה כדי להשלים את העבודות בפרק זמן קצר".

  

ואלו לא הפקקים היחידים בצפון. עומס תנועה כבד נרשם גם בכביש 90, מצומת גומא עד צומת המצודות שבקרית שמונה. למצפינים לראות את השלג שנותר בחרמון ארכה הנסיעה בקטע זה יותר מ-40 דקות. בנוסף, בשעה 12:30 דווח על עומסי תנועה כבדים גם בכביש 402, בכביש 754 (מצומת נצרת צפון עד צומת נצרת דרום) ובכביש 57, ממחלף נתניה עד צומת בית-ליד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
פקקים גם בשרון
צילום: עידו ארז
מומלצים