שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עוד משבר: 900 עובדי קבלן בסכנת פיטורים
  חברת "שירותים קבלניים בע"מ", המספקת שירותי ניקיון לחברות ממשלתיות, נקלעה למצוקה כלכלית ונכנסה להליכי פירוק. עו"ד חיות גרינברג, המפרקת הזמנית של החברה: החברה לא שילמה את משכורות דצמבר לעובדים

  עוד 900 עובדי קבלן בסכנת פיטורים: בית המשפט המחוזי בירושלים מינה הבוקר (א') מפרקת זמנית ל"חברת שירותים קבלניים בע"מ", המספקת שירותי ניקיון לחברות ממשלתיות, זאת לאחר שהחברה לא שילמה את משכורות דצמבר לעובדים.

   

   

  עו"ד חיות גרינברג, שמונתה למפרקת החברה, פירטה כי החברה חייבת לכלל העובדים סכום של כ-2 מיליון שקלים נטו בשל אי תשלום משכורתם. זאת מלבד חובות לבנקים ולספקים. "החברה נקלעה למצוקה כלכלית שבעטייה אין ביכולתה לשלם את משכורת דצמבר", מסרה. "מדובר בעובדים מחתך סוציו אקונומי נמוך ביותר, שמשתכרים שכר מינימום".

   

  בין החברות להן מספקת החברה שירותים נמנות קופות החולים כללית ומכבי, בנקים, חברת החשמל, לשכות שירות התעסוקה, לשכות הקליטה ועמידר. גרינברג מסרה כי בכוונתה לנסות לאפשר לעובדים להמשיך לעבוד תחת הליך הפירוק וכי היא מקווה להעביר בתוך מספר ימים את התפעול של העובדים לחברות אחרות - תוך שמירה על זכויותיהם.

   

  "אני פועלת מול לקוחות החברה על מנת להסדיר את משכורות העובדים ולעשות כל מה שאפשר כדי לשמר את מקומות העבודה שלהם", מסרה. "אעשה כל מה שביכולתי על מנת למזער נזקים ואני מקווה לשיתוף פעולה של הלקוחות וכל מי שיש בידו להקל על המצב - כך שבתוך ימים ספורים יקבלו העובדים את שכר עבודתם".

   

  המידע הראשוני לכתבה הגיע במייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים