שתף קטע נבחר

חשד למעשה סדום בנערה: "תתעניינו בילדים"

בימ"ש השלום בעכו האריך ביממה את מעצר הנער החשוד שביצע מעשה סדום בנערה בת 13 ואת מעצרם של שלושה נערים החשודים בהפצת סרטון שתיעד את המעשה. סנגורו של החשוד המרכזי: "הכול היה בהסכמה"

"צריך למזער את התופעה הזאת, הורים של בנים ובנות, צריך לעבוד על החינוך בבית. תהיו יותר עם הילדים שלכם, תתעניינו בהם, פחות עבודה ויותר ילדים", כך אמרה בצהריים (יום ב') אמו של אחד הנערים מהצפון שנעצרו בחשד למעורבות בחקירת תקיפה מינית של נערה בת 13. בית משפט השלום בעכו האריך ביממה את מעצרו של נער בן 17 החשוד שביצע מעשה סדום בנערה ואת מעצרם של שלושה בני 16 החשודים בהפצת סרטון שתיעד את התקיפה.

 

עוד בחדשות:

פרשת פינטו: קרובה של ניצב ארביב תושאלה

באמצע השיעור: נער חתך אוזן של נער אחר

 

החקירה נפתחה לאחר שהוריה של הנערה הגישו לפני שבועיים תלונה במשטרה. החשוד בתקיפה המינית ובצילום האקט נעצר כבר בשבת האחרונה ואז הגיעו השוטרים לשלושת הנערים הנוספים. בדוברות מחוז צפון במשטרה ציינו כי המעשה המיוחס לנער בן ה-17 אירע סמוך למתחם חנויות. לאחר מכן הפיצו שלושת החשודים האחרים תיעוד של האקט בדואר האלקטרוני.

 

עו"ד סאהר פהר, המייצג את החשוד בתקיפה המינית, אמר כי "מרשי מודה בביצוע האקט המיני וטוען שהכול היה בהסכמה. הוא לא ידע שמדובר בקטינה מתחת לגיל 14. אם יתברר כי הוא אכן לא ידע את הגיל שלה והכול נעשה בהסכמה, אז אני מאמין שלא יוגש כתב אישום".

 

עו"ד עידית רייכרט, המייצגת שני נערים חשודים, ציינה כי "בית המשפט מצא הבדל תהומי בין הארבעה. הוא מצא שהחשודים שאני מייצגת לא קשורים למעשה. הסרטון נמצא אצל המשטרה

וככל שהבנתי הוא הופץ בבית הספר".

 

"רחוק מדברים כאלה" 

גם סבו של אחד החשודים יצא להגנתו: "הנכד שלי ממשפחה נורמטיבית לחלוטין, אנחנו משפחה עובדת ועוסקים בחינוך. לא הייתה לו עבירת משמעת מעולם. לפני כמה חודשים כשקרתה פרשה דומה הוא אמר לי שהוא רחוק מדברים כאלה".

 

עו"ד יובל זמר, פרקליטו של החשוד הרביעי, אמר: "המשטרה ביקשה להשאיר את הנערים במעצר למשך שמונה ימים ובית המשפט החליט לשחרר את מרשי כבר מחר. בעקבות החלטה כזאת אין צורך להכביר במילים. חבל שקטינים ללא עבר פלילי מגיעים לבית המשפט עם בקשה להאריך את מעצרם. הייתי מצפה לקצת יותר שיקול דעת ורגישות בטיפול בקטינים. המיוצג שלי הודה שהפיץ את הסרטון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים