שתף קטע נבחר

50 גיבורי סביבה העפילו לשלב הבא

מתוך יותר מאלף גיבורים שנרשמו לתחרות "גיבורי הסביבה" של קק"ל, "ידיעות אחרונות" ‭,ynet-ו‬ נבחרו 50 המרשימים ביותר שעברו לשלב הבא

תחרות "גיבורי הסביבה " עולה שלב: מבין יותר מאלף מועמדים שהומלצו לתחרות נבחרו 50 גיבורי הסביבה המרשימים ביותר והעפילו לשלב הכמעט סופי בתחרות.

 

בין 50 המועמדים שהעפילו לשלב הבא יש כאלה שמטפחים גינות קהילתיות, שמחנכים את הדור הצעיר לשמירה על הסביבה או שנלחמים להצלת שטחים ירוקים וחופי ים וחיים את הטבע. יש ביניהם גברים ונשים, מבוגרים וילדים, דתיים וחילונים, יהודים וערבים. אבל דבר אחד משותף לכל 50 המועמדים הסופיים בתחרות "גיבורי הסביבה:"‬ ההבנה שחובה עלינו לשמור על הסביבה, למעננו ולמען הדורות הבאים.

 

תחרות "גיבורי הסביבה",‬ הנערכת בשיתוף קק"ל, "ידיעות אחרונות‭,ynet, ONE ,"‬ ידיעות תקשורת ו"כלכליסט‭,"‬ יצאה לדרך לפני חודשיים וקראה להמליץ על מועמדים הפועלים בצורה יוצאת דופן למען הסביבה בקטגוריות שונות כמו אנרגיה ירוקה, קהילות ירוקות, חינוך ועוד.

 

מתוך ‭50-ה‬ שנבחרו, 25 הם גברים, 13 נשים, 10 קבוצות ושני זוגות. יש 16 גיבורים מהצפון, 6 מהדרום, 22 מהמרכז ‭3-ו‬ מאזור ירושלים. יש גם 4 גיבורים שמצליחים לפעול למען הסביבה אפילו מלב תל-אביב. 18 מהמועמדים מתגו- ררים בקיבוצים ובמושבים ‭28-ו‬ בערים.

 

בעוד כשבועיים ייערך שלב המיונים הבא, שבסיומו ייבחרו 20 המועמדים הסופיים בתחרות, ומתוכם ייבחרו חמשת הזוכים. 20 המועמדים שיעלו לגמר יזכו באופניים חשמליים, ואילו חמשת הזוכים במקומות הראשונים יזכו כל אחד ‭20-ב‬ אלף שקל.

 

  • הצטרפו אלינו לעמוד גיבורי הסביבה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים