שתף קטע נבחר

HOT: שדרגו ל-30 מגה דרך אתר האינטרנט

החברה יצאה במבצע עד סוף פברואר, במסגרתו תאפשר ללקוחותיה לשדרג את מהירות הגלישה ל-30 מגה באתר האינטרנט שלה, ללא תוספת תשלום. כדי לראות את פרטי המבצע יש להירשם לאתר האינטרנט והוא לא מיועד ללקוחות באנדל. החברה אף הוסיפה פעולות שירות שאפשר לבצע באמצעות האתר

מתלוננים על שירות הלקוחות הטלפוני של HOT? אולי אתר האינטרנט יהיה לכם לעזר. החברה החליטה להרחיב את מגוון פעולות השירות באתר, ומאפשרת ללקוחותיה לשדרג באמצעות אתר האינטרנט את מהירות הגלישה ל-30 מגה ללא תוספת תשלום. מדובר במבצע שהחל היום ויימשך עד סוף פברואר.

 

 

את המבצע לא תמצאו כרגע באתר האינטרנט. כדי לראות אותו, כך מסתבר, יש קודם כל להירשם לאתר - להזדהות כלקוח כולל מספר ת.ז וססמא. או אז, לפי HOT, הוא מופיע ב"אזור האישי" באתר. לטענת HOT - הלקוחות שישדרגו את המהירות ימשיכו לשלם את המחיר הנוכחי שהם משלמים כיום במהלך כל תקופת המבצע שנותרה להם. אחרי כן הם יכולים להצטרף למבצע חדש.

 

ב-HOT מסרו כי "המבצע מיועד ללקוחות המגזר הפרטי שאינם בחבילות באנדל, לקוחות שתידרש אצלם החלפה של המודם, יוכלו לעשות זאת בהתקנה עצמית ללא תוספת תשלום". עוד מסרו כי "למעלה מ-50% מהלקוחות גולשים במהירות של 30 מגה".

 

פעולות השירות החדשות דרך האתר יכללו, לפי החברה: "קבלת שירות מנציג איש יבאמצעות המייל, המענה הינו לכל היותר תוך 24 שעות; תיאום מעבר דירה; שינוי מועד הגעה של טכנאי או ביטול הביקור (חבל שאי אפשר להזמין טכנאי דרך האתר); שדרוג חבילות, מבצעים והטבות אישיות; צפייה בחשבונית החודשית בפירוט שימושים בטלפון ובטלוויזיה; הזמנת ערוצים עם המלצות מותאמות אישית; עדכון אמצעי תשלום ותשלום חוב; קבלת החשבונית החודשית למייל.

 

סביון בר סבר, סמנכ"ל השיווק ב-HOT מסרה: "הרחבת סל השירותים הניתנים באתר HOT, מאפשרת ללקוח את מירב הנוחות בביצוע מגוון פעולות בזמן שנוח לו. בנוסף, לראשונה ניתנת ללקוחות האפשרות לפנות לנציג שירות אישי באמצעות המייל, וליהנות מכל היתרונות הנלווים לכך. מתוך מחויבות למוצר הטוב ביותר ללקוח, אנו מאפשריםללקוחות לשדרג את מהירות הגלישה באמצעות אתר החברה, ללא תוספת תשלום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים