שתף קטע נבחר

נער עבריין חנק למוות סוהרת, אם חד-הורית

בני 15 ו-16 שעצורים בנברסקה נאשמים ברצח אם לילד בן 6. מצלמות תיעדו את אחד מהם חונק את הסוהרת יותר משתי דקות - כפי שלימד אותו חברו

הסיפור שמרעיש את שירות בתי הסוהר האמריקני: כתב אישום הוגש באחרונה בארצות הברית נגד שני נערים בגין רצח סוהרת במתקן המעצר שבו הוחזקו במדינת נברסקה. שני הצעירים, גאי איגל אלק (16) ודילן קארדיילק (15), יישפטו כמבוגרים באשמה שחנקו בשבוע שעבר למוות את אמנדה בייקר, אם חד-הורית בת 24. קארדיילק נאשם ברצח מדרגה ראשונה ואלק נאשם בסיוע לתקיפה.

 

עוד חדשות בעולם :

ד"ר בסחר בסמים: סיפור הברון "אל צ'אפו"

יותר צעירה ונשית: ממשלת איטליה החדשה

נורתה, דיממה וצייצה 'אני מתה'. סמל המהפכה

מכסיקו: נתפס ברון הסמים המבוקש בעולם

 

העיתון "דיילי מייל" הבריטי דיווח היום (יום א') כי מצלמות האבטחה של מתקן המעצר לנוער בעיר גרינג תיעדו את קארדיילק משכנע את בייקר לבדוק משהו בתא המעצר שלו ואז היכה אותה כשהפנתה את גבה אליו. הרשויות מסרו כי בייקר נחנקה במשך יותר משתי דקות מרגע שנכנסה לתא המעצר בשעה שתיים בבוקר.

 

אלק (מימין) הדגים אחיזת חנק וקארדיילק ביצע את הרצח ()
אלק (מימין) הדגים אחיזת חנק וקארדיילק ביצע את הרצח

הייתה מטרה קלה. הנרצחת אמנדה בייקר (צילום: פייסבוק) (צילום: פייסבוק)
הייתה מטרה קלה. הנרצחת אמנדה בייקר(צילום: פייסבוק)

בכתב האישום נכתב כי אלק שמע את חברו לתא מספר לעצירים אחרים שהוא רוצה לברוח, אז הוא הציע לו לתקוף את בייקר משום שהיא תהיה מטרה קלה. לאחר מכן הוא הדגים בפני קארדיילק דרך חלונות התאים כיצד לבצע אחיזת חנק.

קארדיילק עצור במתקן הכליאה בגין שוד מזוין ושימוש בנשק בחנות מכולת ואלק נעצר בגין גניבת מוצרים מחנות. אם יורשעו השניים הם לא צפויים לצאת בקרוב מהכלא.

 

בנה בן השש של הסוהרת הנרצחת אמר שהיא הייתה "האימא הכי טובה שהייתה אי פעם", וסיפר שהוא מיהר לבית החולים כששמע שהיא הותקפה. אלא שהיא לא שרדה זמן רב ורופאים קבעו את מותה.

 

משפחתה של בייקר פרסמה הודעה לתקשורת לאחר מותה ולשונה: "היא האירה כל חדר שנכנסה אליו עם חוש ההומור הגדול שלה והחיוך שהתפשט על כל פניה. היא ניסתה ליצור את החיים הכי טובים שהיא הייתה יכולה עבור בנה בן השש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: פייסבוק
"האימא הכי טובה בעולם". הנרצחת בייקר
צילום: פייסבוק
מומלצים