שתף קטע נבחר

"חלק מלרצות לחיות, זה מה שקורה לי פה"

כדי לנסות להתמודד עם הכאב על אובדן בעלה, הגיעה תמי לקבוצת התיאטרון הקהילתי של עמותת "השתחוייה" שבה היא וחבריה השחקנים, חושפים אל מול הקהל את מה שקורה בחייהם. במסגרת יום מעשים טובים הקרוב, הם יופיעו עם ההצגה "לראות או לא לראות"

 

 

 


 

  • עמותת 'השתחוויה - המקום בו תיאטרון וקולנוע נפגשים עם אנשים', היא עמותה אשר פועלת במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות התיאטרון והקולנוע הקהילתיים. חזון העמותה הוא להשמיע את קולן של מגוון הקהילות ברחבי הארץ באמצעות התיאטרון והקולנוע ודרכם לנפץ סטריאוטיפים וליצור דיאלוג חברתי בריא בכדי לקדם חברה סולידארית וסובלנית יותר.

     

  • במסגרת 'יום מעשים טובים כולאננה' תציג הקבוצה שתי הצגות מול קהלים שונים, במטרה לפתח שיח סביב הנושאים החברתיים שההצגה מעלה: 'לראות או לא לראות', של קבוצת המבוגרים מהמועצה אזורית יואב, ו'אינג'רה בפיתה', של נשים יוצאות אתיופיה מיקנעם.

 

  • 'כולאננה' היא יוזמה לשינוי פני החברה בישראל, לחברה רב גונית יותר, שנותנת במה למגוון הזהויות והקבוצות שקיימות בישראל, באמצעות שיתוף פעולה בין עמותות וארגונים, ממשלתיים, עסקיים ולא ממשלתיים, מקבוצות שונות שאינן נפגשות במציאות הקיימת.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבישי זיגמן
ההצגה 'לראות או לא לראות' , יום מעשים טובים
צילום: אבישי זיגמן
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים