שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מה קורה בין איתי תורג'מן ואנה ארונוב?
  לאחר מספר חודשים של נתק, מקורבים לזוג האקסים מספרים על התחממות מחודשת והמדור, מצידו, מחזיק אצבעות לקאמבק. יאללה חבר'ה, מה שטוב לבר ועדי, טוב גם בשבילכם. אבל בלי לחץ

  אם שנת 2013 הייתה שנת הפרידות של הביצה המקומית (מנינט ויודה ועד גלית גוטמן וזיו קורן) אז בשלהי פברואר 2014 אנחנו מקווים להכריז על הטרנד החם של השנה: שנת הקאמבקים.

   

  אחרי שבר רפאלי חזרה לזרועותיו של עדי עזרא ואייל גולן שב לזמר בלילות לרוסלנה רודינה שלו, מקורבים לזוג הפרוד אנה ארונוב ואיתי תורג'מן מספרים על התחממות מחודשת בין השניים שניהלו זוגיות של שנתיים ופירקו אותה בספטמבר האחרון.

   

  בין תורג'מן לארונוב שרר נתק של מספר חודשים בהם לא דיברו ביניהם ודאגו שלא לפקוד את אותם אירועים ביחד, גם כאשר היה מדובר בחגיגות של חברים

  משותפים. בנוסף, מאז הפרידה שמותיהם לא נקשרו רומנטית לאנשים אחרים ומסביב יודעים לספר שגם בזמן הנתק שררה ביניהם חיבה עזה.

   

  כאמור, בימים האחרונים נודע למדור על התקרבות בין השניים ומקורבים לזוג מספרים שאכן יש הפשרה ביחסים ביניהם. השבוע, נצפה תורג'י כשהוא מגיע לסטודיו לריקוד של ארונוב בהרצליה פיתוח וביציאה מהמקום השניים יצאו מחובקים מה שהעלה עוד סימני שאלה. מפגש נוסף ביניהם עתיד להתרחש ביום שישי הקרוב, אז אמורים השניים להשתתף יחד במירוץ "מרתון תל אביב". יחד עם זאת, לא היינו ממהרים להכריז על קאמבק סופי.

   

   

  אנה ואיתי בימים יפים יותר (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
  אנה ואיתי בימים יפים יותר(צילום: סיון פרג')

   

  כזכור, הפרידה בספטמבר הפתיעה רבים בביצה, לאחר שהשניים נחשבו לזוג יציב והקפידו לפקוד אירועים פומביים יחד וקרתה ממש לאחר שהשניים חזרו מטיול ארוך באירופה, שכלל תיעוד זוגי ורומנטי שלהם באינסטגרם. אך מיד לאחר החזרה לארץ, נוצר קרע בין השניים שהוביל לכך שתורג'י עזב את הדירה המשותפת בה גרו ביחד בתל אביב.


  נו, אולי תנסו שוב? (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
  נו, אולי תנסו שוב?(צילום: סיון פרג')

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סיון פרג'
  אנה ארונוב ואיתי תורג'מן
  צילום: סיון פרג'
  צילום: אסף לב, ענת מוסברג
  אנה ארונוב ואיתי תורג'מן
  צילום: אסף לב, ענת מוסברג
  צילום: ענת מוסברג
  יום הולדת יובל אופיר איתי תורג'מן אנה ארונוב
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים