שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הקרב על "מבט": מרב מילר נגד רשות השידור

  מגישת "מבט" מרב מילר זומנה לשימוע על רקע הניסיונות להעביר אותה מתפקידה, אך מסרבת להגיע אליו בטענה שסיבת השימוע לא הובהרה לה. "היא פגועה מאיך שהדברים עובדים", אמרו חבריה למהדורה

  עוד מאבק ברשות השידור: בצל התוכנית לסגור את הרשות והפגנות העובדים, מסתמן כעת סכסוך בין מגישת "מבט" מרב מילר לבין ההנהלה - שמבקשת להעביר אותה מתפקידה. מילר זומנה לשימוע אצל מנכ"ל רשות השידור יוני בן מנחם, אולם נציגיה השיבו כי היא לא תגיע כיוון שלטענתם, הסיבה לשימוע לא הובהרה. נציגי הרשות דחו את השימוע, שאמור היה להתקיים היום (ה') - ככל הנראה לשבוע הבא. "יש כמה עניינים משפטיים טכניים", אמרו ברשות השידור, "נשלחו אליה שני מכתבים שמסבירים לה מה הכוונות שלנו. זה לא נכון שהסיבה לשימוע לא הובהרה".

   

  מילר הגישה אתמול את מהדורת החדשות לבדה, וכשנשאלה על ידי חבריה למהדורה אם קיבלה זימון לשימוע, השיבה בשלילה. "היא פגועה מאיך שהדברים עובדים", אמרו. גורמים המעורים בפרטים מספרים בין מילר והרשות צפוי קרב לא קטן: "מדובר בתיק משפטי שיכול להפוך לתיבת פנדורה". מנגד, גורמים ברשות השידור סיפרו כי אין שום כוונה לפטר את המגישה מעבודתה. "המהלך הוא לא נגד מרב. אם עורך ראשי של מהדורה רוצה לרענן, אז למה לא? אלה עניינים שהתחילו כבר לפני חצי שנה, אולי אפילו יותר מזה".

   

  מרב מילר ב"מבט" (צילום: באדיבות הערוץ הראשון) (צילום: באדיבות הערוץ הראשון)
  מרב מילר ב"מבט"(צילום: באדיבות הערוץ הראשון)

  נראה כי העברת מילר מתפקידה הוא חלק ממגמה כללית של מתכונת חדשה ל"מבט", מהדורת החדשות הוותיקה בישראל.

  מילר (42) מונתה לפני כשש שנים למגישה שלה, ומאז נעשו לא פעם ניסיונות להזיזה מתפקידה. לפני כשנתיים החלו ניסיונות לרענן את המהדורה, אולם תפקידה של מילר, שהיתה אז בהריון, לא שונה. כששבה מחופשת הלידה, החלו ניסיונות להעביר אותה, וכעת הם תופסים תאוצה.

   

  לטענת גורמים ברשות השידור, מילר ידעה על השימוע הקרב, וביקשה לא אחת שהוא ייערך אצל מנכ"ל רשות השידור, יוני בן מנחם. "לא ברור מה הצד של מרב מתכוון לעשות, אולי היא מכחישה את הזימון לשימוע כחלק מאסטרטגיה משפטית, אבל השימוע יתקיים כך או כך", אמרו בכירים ברשות השידור.

   

  העובדים במהדורה לא מצליחים להבין את פשר השינויים, במיוחד לאור מסקנות ועדת לנדס - שקבעו לאחרונה שצריך לסגור את הרשות ולפתוח גוף שידור ציבורי חדש במקומה. "לא ברור למה עושים את השינויים האלה דווקא עכשיו, הרי ממילא יסגרו אותנו", אמרו שם.

   

  מרשות השידור וממאיר קוטלר, מנהלה של מילר, לא נמסרה תגובה.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות רשות השידור
  מרב מילר. "מדובר בתיק פנדורה"
  צילום: באדיבות רשות השידור
  לאתר ההטבות
  מומלצים