שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "רק בדייט השלישי גיליתי שהוא אבא לילד"

  החיים מלאים בהפתעות - לפעמים אנחנו מוצאים שטר עזוב ברחוב ולעיתים אנחנו מגלים שהדייט שלנו בכלל ערבי, שיש לו ילד ושהוא אפילו לא התגרש עדיין. עדי רם עם 8 סיפורי דייטים מפתיעים במיוחד

  חיי הדייטים מלאים בהפתעות. במהלך היכרות עם אדם זר אנו לומדים להכיר אותו יותר לעומק ולומדים עליו דברים חדשים עם כל מפגש. במקרה הטוב, אותם גילויים מפתיעים אותנו לטובה וגורמים לנו להידלק או להתאהב באדם שמולנו, ובמקרה הפחות טוב אותן פיסות מידע הזויות גורמות לנו לרצות לקבור את עצמנו במקום, ולברוח ממנו כל עוד נפשנו בנו. להלן כמה סיפורים של אנשים שמצאו את עצמם בדיוק בסיטואציה הזאת ושרדו כדי לספר.

   

  עוד בנושא:

  דיט ראשון: מי משלם  מי?

  עשרה דייטים בשעה וצלצול גואל אחד

  שירות חשאי והצעה לאורגיה: הדייטים הכי הזויים

   

   

  זה לא הגיל, זה התרגיל

  לפני מספר שנים היה לי שכן חמוד בבניין מולי שתמיד היה מדבר איתי וכשהתחיל איתי, החלטתי לתת לו צ'אנס. כל שידעתי עליו זה שהוארווק תל אביבי בן 31. יצאנו למספר דייטים ודווקא הלך לא רע. יום אחד הגענו לדירה שלי והעניינים התחילו להתחמם, כשלפתע הארנק שלו נפל על הרצפה ומשם נפל גם רישיון הנהיגה שלו.

   

  תמונות של רישיון נוטות להיות מצחיקות ולכן רציתי להרים ולראות את התמונה ולהשתעשע עם זה, אבל הוא ממש לא אפשר לי ואף נאבק בי פיזית שאחזיר לו את הרישיון. בסופו של דבר הכרעתי את הקרב, הסתכלתי ברישיון וחשכו עיני: הרישיון יצא לפני 20 שנה, אבל הבחור טען שהוא בן 31!

   

  לאור התקרית הוא התוודה שהוא בעצם בן 37 וכששאלתי אותו יש עוד משהו שהוא מסתיר, אמר שהוא גם גרוש. סיימתי את הקשר משום שאז כבר התקשיתי להאמין שאוכל לסמוך עליו אי פעם (אורטל, 38).

   

  אבא גנוב

  כשהייתי בת 22 הכרתי במכללה בחור בן 29 שאמר שהוא רווק. יצאנו לשלושה דייטים והכל היה רגיל, הוא אפילו מאוד מצא חן בעיניי וכבר קבענו גם את הדייט הרביעי, ואז, בוקר אחד, ראיתי אצלו על הקיר בפייסבוק פוסט מילדה קטנה: "אבא, תודה על ההפתעה שהשארת לי בתיק הבוקר!". חשבתי שאני הוזה... אבא?! מסתבר שהייתה לו ילדה בת 9!

   

  רק אחרי שדרשתי הסבר הוא שיתף אותי שכשהיה חייל, חברה שלו דאז נכנסה להריון. השניים התחתנו ולאחר כמה שנים התגרשו. לאור הגילוי הזה החלטתי לסיים את הקשר איתו. לא בגלל שהוא אבא אלא בגלל שכבר הגענו לדייט שלישי ולולא גיליתי זאת בעצמי, ייתכן והוא אפילו לא היה מזכיר את זה! (דנה, 26).

   

  אמרת שאתה רווק בלי ילדים! חצוף! (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אמרת שאתה רווק בלי ילדים! חצוף!(צילום: shutterstock)

   

  לא עובר סלקציה

  לפני שנתיים חגגתי את יום ההולדת שלי במועדון. במהלך הערב בא לרקוד איתי בחור חתיך וחמוד שמיד מצא חן בעיני. כל הערב רקדנו יחד ובסוף הערב החלפנו טלפונים וקבענו לצאת. בדייט הראשון דיברנו הרבה והיה ממש נחמד. במהלך הערב, בין השאר, הבחור סיפר לי שהוא גר ברמת אביב, שהוא משחק כדורגל וגם סיפר לי על חבר מיפו ששיחק ב"עג'מי" ושתמיד עושים לו בעיות בסלקציה במועדונים.

   

  אחרי כמה ימים קבענו לצאת עם זוג חברים שלו אך הם ביטלו ברגע האחרון. הוא רצה להיפגש בבית אך העדפתי מפגש בחוץ ובניסיונות שלו לשכנע אותי אמר שיש לו משהו לספר לי. הוא בא אליי עם פיצה ובירה והגיע מאוד מהר יחסית למישהו שהגיע מרמת אביב. כשהגיע אמר: "בטח שמת לב שהגעתי מהר... אני בעצם גר ביפו והשחקן שסיפרתי לך מעג'מי, הוא בן דוד שלי...". וכך הבנתי שהוא ערבי.

   

  הוא אמר שהוא לא מספר את זה בהתחלה כי יש לבנות תגובות מזעזעות ושפעם מישהי אפילו ירקה עליו בבר אחרי שסיפר לה שהוא ערבי. עוד הוא הוסיף שהוא גר עם אמו כרגע ושהיא רוצה רק כלות יהודיות, וגם שכל אחיו יוצאים עם יהודיות (אורית, 32).

   

  רגליים קרות

  היה לי דייט בבית קפה עם בחור שהכרתי באינטרנט, וכשהגעתי הוא כבר ישב ליד השולחן. לאחר כשעה אמר שהוא צריך לספר לי משהו והתוודה בפני שהוא קטוע רגל. זה היה מאוד מביך ולא ידעתי מה לעשות עם זה. התלבטתי עם עצמי האם הוא מצא חן בעיני לפני הוידוי, כי היה לי חשוב שלא אדחה אותו רק על הנכות. מאחר וסך הכול היה לי נחמד, נשארתי לשבת ואפילו יצאנו לכמה דייטים נוספים. אך לא היתה מספיק כימיה כדי שזה יהפוך לקשר של ממש מאחר (יעל, 32).

   

  אז בן כמה אמרת שאתה? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אז בן כמה אמרת שאתה?(צילום: shutterstock)

   

  עד חצי הגט

  כשהגעתי לדייט לא ידעתי שהיא גרושה אך במהלך הדייט היא התחילה לספר את הסיפור שלה ואז לאט לאט התחלתי להבין שלמעשה, היא עדיין לא גרושה כי עוד אין גט, אלא רק פרודה ושזה עדיין בתהליכים. השיא היה שהיא לא הסכימה לשכב איתי בגלל שהיא עדין לא התגרשה סופית, משום שהייתה סוג של שומרת מסורת. מין אוראלי לעומת זאת, היה מבחינתה תקין לחלוטין. מיותר להזכיר שהקשר לא נמשך זמן רב (ליאור, 30)

   

  הרואין שיק

  לפני כמה שנים הכרתי בחור דרך הפייסבוק. יצאנו במשך שלושה חודשים ונדמה היה שהעניינים מתקדמים כרגיל. יום אחד הוא התוודה בפני שהוא היה נרקומן ומכור להרואין ושהוא נקי כבר שלוש שנים. זה ממש הפתיע אותי והחלטתי לסיים את הקשר בגלל העבר שלו ובגלל שהוא שיקר לי. הדבר היחיד שאולי היה יכול להסגיר אותו זו העובדה שהוא לא שתה אלכוהול, אבל אפילו לא חשבתי בכיוון הזה (דפנה, 28).

   

  הוא לא היה אמור להיות חתיך? (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  הוא לא היה אמור להיות חתיך?(צילום: Shutterstock)

   

  לכל שבת יש מוצאי שבת

  הכרתי מישהו בבר באילת והתחלנו לצאת. כשהוא נעלם לי בשבת וחזר אליי רק במוצאי שבת, הוא היה נשמע מהוסס, ואחרי רבע שעה של התנצלויות סיפר שהוא חובש כיפה (ביום שהכרנו הוא היה בלי הכיפה). אני דווקא התעצבנתי לכיוון ההפוך, שזו גאווה ושזה מי שהוא ולמה להסתיר את זה ממני. אמרתי לו שזה רק היה מוסיף לו נקודות אצלי (אורית, 32).

   

  מיליונר בהפתעה

  בפורים האחרון יצאתי לדייט עם מישהו ולקראת סוף הדייט התברר לי שהוא בכלל לא גר בארץ אלא בניו יורק. בהתחלה סיפר שהוא סתם עובד באיזה סטארט אפ, אך בהמשך התברר שהוא הבעלים של החברה ושהוא מיליונר די כבד (יש לו כרטיס אשראי מברזל שחור וכשהלכנו למלון התברר לי שזה כרטיס אשראי שאומר שיש לו בעו"ש מעל 10 מליון דולר).

   

   

  הוא רצה להזמין לנו סוויטה נשיאותית במלון אבל לא הסכמתי בשום פנים ואופן, אז הוא הסתפק בסוויטה "רגילה" עם נוף לים. בין היתר הוא שאל אותי אם אסכים לבקרו בניו יורק בתמורה לכך שישלח לי כרטיס טיסה וכמובן שהשבתי לחיוב. לפני כמה ימים הוא חזר לחו"ל והסיפור עוד לא נגמר סופית, אך בינתיים הסתכם בזה שאת כל שבוע שעבר ביליתי בבית מלון מפואר ובארוחות ערב במסעדות שוות, מאסג'ים וטיול רומנטי (נטלי, 29).

   

  ובנימה אופטימית זו - אאחל לכולם סוף שבוע מלא בהפתעות חיוביות. שבת שלום!

   

  בואו להכיר רווקים ורווקות בפייסבוק של ערוץ יחסים.  

   

   

  ל"ערה?" – דף הפייסבוק של עדי רם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים