שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רשות השידור נגד מרב מילר: איחורים, חופשות והיעדר חוש עיתונאי

  במכתב שימוע שנשלח למגישת "מבט" מרב מילר הועלו טענות נגד התנהלותה. "עושה עבודות פרטיות בזמן עבודתה ברשות השידור, ומקבלת שכר של 40 אלף שקלים בחודש". אומרים גורמים ברשות. בסביבתה מגיבים: "הכל נעשה באישור"

  המאבק בין מגישת "מבט" מרב מילר לרשות השידור עולה מדרגה: במכתב שימוע חדש שיצא מרשות השידור למילר, מועלות טענות קשות נגד תפקודה המקצועי: איחורים, חופשים מרובים וחוסר זמינות. "היא עושה עבודות פרטיות על זמן עבודתה ברשות השידור כשהשכר שלה מגיע לכ-40 אלף שקלים בחודש מאיתנו", אומרים גורמים ברשות השידור.

   

  "בניגוד לאמיר אבגי ומיכל רבינוביץ', שמגישים לסירוגין את 'מבט', היא מגיעה בחמש בערב ולא בשתיים בצהריים כנדרש", נכתב בזימון לשימוע, שעיקריו הגיעו לידי ynet. בנוסף, טוענים שם כי מילר לא הביעה נכונות לשמש ככוננית של "מבט" באירועים מיוחדים, ולשם ההמחשה נכתב כי מילר התבקשה להגיש את המהדורה אחרי פטירתו של ראש הממשלה אריאל שרון, אך סירבה.

   

  במרכז הסערה. מרב מילר (צילום: באדיבות הערוץ הראשון) (צילום: באדיבות הערוץ הראשון)
  במרכז הסערה. מרב מילר(צילום: באדיבות הערוץ הראשון)

  עוד עולה ממכתב ההזמנה לשימוע כי מהדורת מבט משנה את המתכונת שלה ותכלול פן מגזיני יותר. "אין  לה את החוש העיתונאי כדי להגיש מהדורה כזאת", אמרו בכירים ברשות השידור. באופן רשמי השימוע לא נועד לפטר את מילר מרשות השידור, ובמכתב מוצעים לה כמה תפקידים אחרים - תמורת שכר נמוך מהשכר הנוכחי שלה.

   

  אם מילר תסרב להצעות, רשות השידור לא תאריך את החוזה שלה, שפג לפני כמה חודשים. "לא מדובר פה בתוכנית לפי בקשתה, היום החוזה שלה מוארך כל חודש בחודשו, אנחנו פשוט יכולים להפסיק להאריך אותו ובכך היא תפוטר", אמרו גורמים ברשות.

   

  בסביבתה של מילר ממעטים להתייחס למכתב החדש ואומרים כי מדובר בקרב ארוך. "אם לא נקבל את מה שנרצה, ניכנס לסיפור ארוך. אנחנו שוקלים את דרכי התשובה שלנו". עוד נאמר כי הטענה שלפיה מילר עושה עבודות פרטיות, היא מגוחכת: "הכל נעשה באישור הרשות, אז למה עכשיו הם באים בטענות? כל העיתונאים עושים עבודות פרטיות, זה לא חדש".

   

  את תגובת רשות השידור לא ניתן היה לקבל, נציגיה הרשמיים של מילר סירבו להגיב לפרטים. מאגודת העיתונאים בל אבי נמסר: "אגודת העיתונאים תל אביב מביעה שאט נפש מרצח האופי שמבצעת הנהלה תחת אזהרה למגישת מבט, מרב מילר. השימוע שאליו זומנה, נועד למטרה אחת בלבד - חיסול חשבונות עם עובדים מקצועיים אשר סירבו להרכין ראש בפני גחמות אישיות של מנהלים שמבקשים להציל את עורם בהליכים משפטיים שמתנהלים נגדם.

   

  "אותם מנהלים שמתעלמים מנציגי הציבור במוסדות המפקחים, ואשר לדברי השר הממונה על ביצוע חוק רשות השידור, גלעד ארדן, צפויים להיות מוחלפים עקב התנהלותם הכושלת, שהמיטה אסון על רשות השידור. אגודות העיתונאים דורשות לבטל לאלתר את השימוע שמבוסס על טענות סרק שמועלות על ידי הנהלה היסטרית בערוב ימיה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות רשות השידור
  טענות קשות נגדה. מרב מילר
  צילום: באדיבות רשות השידור
  לאתר ההטבות
  מומלצים