שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "סיכול ממוקד", "חיסול מגעיל": עובדי הערוץ הראשון לצד מרב מילר

  אחרי שנחשפו טענות רשות השידור נגד מרב מילר, חבריה בערוץ 1 מתייצבים לצדה: "זכותה של ההנהלה לעשות שינויים, אבל לא ההנהלה הזאת ולא בצורה הזאת". גם באגודת העיתונאים בירושלים כועסים: "לא נאפשר מטווח נוסף של האשמות סרק". לחבריה כתבה: "יש לי מה לומר, אבל זו לא העת"

  הרוחות סוערות ברוממה: אחרי שהנהלת רשות השידור יצאו נגד המגישה מרב מילר - וכעת חבריה לערוץ הראשון מתייצבים לצדה. "מדובר בסיכול ממוקד", אומרים ל-ynet גורמים ברשות, ועובד אחר הוסיף: "זה פשוט מגעיל, איך שמנסים לחסל אותה".

   

  "שר התקשורת גלעד ארדן בעצמו אמר שהוא יקים הנהלה זמנית כדי למנוע מחטפים של ההנהלה הנוכחית, וזה בדיוק מה שקורה כאן - מחטף", הוסיפו עובדים ברשות השידור, שציינו גם כי מילר סובלת מהתנכלות כבר הרבה זמן: "זכותה של ההנהלה לעשות שינויים, אבל לא ההנהלה הזאת ולא בצורה הזאת". באחת מקבוצות הוואטסאפ של עובדי הערוץ הראשון מילר הודתה לחבריה: "יש לי הרבה מה לומר על מה שקרה היום בפרט, ובחודשים האחרונים בכלל. זו לא העת. אבל תודה מכל הלב על המילים החמות. חברים, ריגשתם אותי. מקווה שהעניינים יסתדרו לטובת כולנו".

  .

   

  מרב מילר. לא לבד במערכה (צילום: באדיבות הערוץ הראשון) (צילום: באדיבות הערוץ הראשון)
  מרב מילר. לא לבד במערכה(צילום: באדיבות הערוץ הראשון)

  בסביבתה של מילר שומרים בינתיים על זכות השתיקה, זאת לקראת השימוע לפני העברה מתפקידה כמגישת "מבט", והיא העדיפה להימנע מהתייחסות לפרשה גם בשיחות סגורות. אולם אגודת העיתונאים בירושלים הוציאה הודעה לתקשורת ובה גינתה את אופן ההתנהלות של ההנהלה. "אנחנו תומכים במאבקה למנוע פגיעה קשה נוספת במעמדה כעיתונאית בדרכים של רצח אופי מקצועי בפומבי", כתבו שם.

   

  באגודה תקפו את האופן שבו הדברים נחשפו בתקשורת - "זאת בין היתר באמצעות פרסום האשמות מצד 'גורמים ברשות השידור' והדלפת מה שנראה כהזמנה לשימוע

  שתוצאותיו סומנו מראש", נכתב בהתייחסות לידיעה שפורסמה אתמול ב-ynet, ועסקה בטענות של הנהלת הרשות נגד מילר - בהן איחורים, חופשות מרובות והיעדר חוש עיתונאי.

   

  "זהו שימוע שהוא ניסיון לחבר כתב אישום, פסק דין וגזר דין משולבים באשר לכישוריה והתנהלותה כעיתונאית וליכולתה כמגישה", מוסיפים שם. "אם היה צורך בעדות נוספת לשפל-כשל אליו הדרדרו אותם 'גורמים' בשדרת הניהול - הניסיון לבצע שיפוט מהיר מתוקשר בעובדת מסורה הוא עדות שכזאת". באגודה הדגישו כי יספקו למילר את ההגנה המשפטית הדרושה ויגיעו עמה לשימוע: "לא נאפשר מטווח חופשי נוסף של האשמות סרק מודלפות נגד מגישת 'מבט'", סיכמו.

   

  את תגובת רשות השידור לא ניתן היה להשיג.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות רשות השידור
  מרב מילר. מתייצבים להגנתה
  צילום: באדיבות רשות השידור
  לאתר ההטבות
  מומלצים