שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מונטי פייתון הוציאו שיר חדש

  לקראת סדרת ההופעות שלהם בקיץ הקרוב, הוציאו אנשי מונטי פייתון מתאבן: שיר בשם "The Silly Walks Song". צפו בקליפ המשעשע

  לראשונה זה למעלה מ-30 שנה: חבורת "מונטי פייתון" מוציאה שיר חדש לקראת סדרת ההופעות שלהם - "one down five to go", שתיערך בעוד שלושה חודשים .

   

  סדרת ההופעות הקצרה תאחד את חמשת הפייתונים החיים לפרויקט רשמי ראשון מאז הסרט "טעם החיים", שיצא ב-1983. היו אמנם כמה סרטי איחוד שהפגישו בין החברים, וגם עיבודים תיאטרליים לסרטי הפולחן "הגביע הקדוש" ו"בראין כוכב עליון", אך הפעם מייקל פיילין, אריק איידל, ג'ון קליז, טרי גיליאם וטרי ג'ונס (וייתכן שגם צ'פמן ז"ל, שמותו בטרם עת מעולם לא עצר אותו מלהצטרף לאיחודים השונים) חוזרים לפעול יחד כקבוצה. ההכנות בעיצומן, וכמתאבן, שחררה היום החבורה את "The Silly Walks Song".

   

  "The Silly Walks Song" 

   

  על רקע קליפ המאגד סצנות נבחרות מסדרת הטלוויזיה וסרטי הקולנוע של החבורה, השיר המצחיק ממשיך במידה מסוימת את סרטם האחרון וגם הוא מחפש משמעות בשגרת היום-יום השוחקת, ומלגלג על מירוץ העכברים שהוא חיינו. הבית הראשון, שבו הזמרים מברכים זה את זה בברכת בוקר טוב, מעורר הדים מסצנת הדגים באקווריום מהסרט ההוא.

   

  עם זאת, שמו של השיר החדש מתייחס כמובן למערכון הקלאסי "המשרד להליכות מטופשות", שבו ג'ון קליז מנצל את רגליו הארוכות למפגן ההליכה המגוחך ביותר בעולם (מאז גרמניה הנאצית). אחת השאלות הגדולות לקראת המופע החדש, שיקבץ את מיטב המערכונים של הפייתונים, היא אם מערכון זה ייכלל בו. שכן מחד הוא אהוב מאוד, ומנגד, קליז הצהיר לא פעם שמכיוון שלא עובר יום שבו אינו מתבקש על ידי לפחות מעריץ אחד לבצע את ההליכה המטופשת, הוא נמנע מלבצע אותה. ייתכן שהשיר החדש הוא הפתרון היצירתי שהפייתונים מצאו לסוגיה הזו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: EPA
  מונטי פייתון. חוזרים לשתף פעולה
  צילום: EPA
  לאתר ההטבות
  מומלצים