שתף קטע נבחר

בפעם השישית: רן ארז יו"ר ארגון המורים

רן ארז מכהן בתפקיד כבר 17 שנה. הפעם התמודדו מולו שני מועמדים, שדרשו בין השאר לשנות את התקנון ולא לאפשר בחירת יו"ר ליותר משתי קדנציות. ארז: "מערכת הבחירות הייתה לא ראויה ברמת ההכפשות"

רן ארז זכה היום (ה') בפעם השישית בבחירות ליו"ר ארגון המורים העל יסודיים. ארז משמש בתפקיד ב-17 השנים האחרונות, וזכה ב-70% מהקולות של 53 חברי המועצה הבוחרת.

 

 

ארז. זכה ב-70 אחוז מהקולות של חברי המועצה (צילום: נועם מושקוביץ) (צילום: נועם מושקוביץ)
ארז. זכה ב-70 אחוז מהקולות של חברי המועצה(צילום: נועם מושקוביץ)

מול ארז התמודדו ענת שניידר, יו"ר סניף השרון של ארגון המורים, ושלמה ויינברג ששימש בעבר כיו"ר סניף חיפה של הארגון. השניים פעלו בחודשים האחרונים בכל כוחם בכדי להדיח את ארז מתפקידו.

 

 במהלך מערכת הבחירות טענו השניים שעל ארז לפנות את כיסאו לאנשים חדשים.

הם ביקשו להוביל שינוי בתקנון הבחירות שיגביל את כהונת היו"ר לשתי קדנציות בלבד, ולטפל ברפורמת "עוז לתמורה" שהנהיג ארז יחד עם משרד החינוך, ומורים רבים מתנגדים לה.

 

תהליך הבחירות ליו"ר ארגון המורים התקיים במשך מספר חודשים, כאשר בשלב הראשון 75 אלף המורים החברים בארגון בחרו 700 צירים לוועידת הארגון. בשלב השני 700 הצירים בחרו 53 חברי מועצה, ובשלב השלישי והאחרון שהוכרע הלילה, בחרו חברי המועצה את יו"ר הארגון ואת שמונה חברי ההנהלה.

 

עם היוודע התוצאות אמר ארז: "אני מודה לציבור המורים. אני משרת אותם שנים רבות, נאבק עבורם והם מחזירים לי באמונם. אני נכנס לקדנציה החדשה מלא מרץ. יש הרבה נושאים שאותם אני רוצה לקדם לטובת המורים ואמשיך לשרתם באהבה ובאמונה כתמיד".

 

על מערכת הבחירות אמר ארז: "היא הייתה לא ראויה ברמת ההכפשות, אבל מי שלא יודע לרקוד אומר שהרצפה עקומה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
ארז. "מלא מרץ"
צילום: גיל יוחנן
מומלצים