שתף קטע נבחר

שופטת לאב: אל תפחיד ילדיך עם Caps Lock

בית המשפט בבריטניה הורה לישראלי שלא לכתוב לילדיו מיילים באותיות גדולות, משום שמשתמע מכך שהוא צועק עליהם. במקום המליצו על ברכה לחג

איך צועקים במייל? שופטת בית המשפט העליון בבריטניה הורתה לישראלי שנאסר עליו לראות את ילדיו שלא לכתוב להם מיילים באותיות גדולות, מכיוון שמשתמע מכך שהוא צועק עליהם ומתנהג "בחוסר רגישות".

 

עוד חדשות מהעולם  :

 

האב, שהתגרש מאזרחית בריטית ומנהל מולה מאבק משפטי עיקש וארוך בשתי המדינות, נלחם בבתי המשפט לקבל אפשרות לקשר ישיר עם שני ילדיו, בני 9 ו-13.

 

השופטת ציינה שניסיונות ההתקשרות של האב עם ילדיו בזמן שהותם בממלכה הם "לא פחות מאסון". המשטרה התערבה בפרשה כאשר בזמן פגישה תחת השגחה בביתו של רב מקומי ניסה האב להוציא את ילדיו מהבית.

 

הילדים ציינו שהם מרגישים שהמיילים ששולח להם אביהם, שלעיתים נכתבים אך ורק באותיות גדולות ובפונטים גדולים, הם "שווי ערך לצעקות". השופטת אמרה שהמכתבים מהווים דוגמה לחוסר רגישותו של האב, ושעליו לקבל עזרה ביצירת קשר באופן ראוי יותר. "הוא צריך עזרה ביצירת הודעות יותר נאותות וידידותיות לילדים", צוטטה השופטת בעיתון "הטלגרף". היא הסבירה כי "אין דבר גרוע יותר ממייל שבו נרמז

שהשולח צועק עליך".

 

האב ביקש מבית המשפט להורות על "פגישה משפחתית" בנוכחות הילדים, כדי לראות אם יש תקווה למגע ישיר ביניהם בעתיד. השופטת דחתה את הבקשה וציינה שעל האב והילדים לבנות מחדש את מערכת היחסים ביניהם "מרחוק", והציעה שיתחיל בשליחת ברכות לבביות בחגי ישראל כמו ראש השנה, סוכות, חנוכה או פסח.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
shutterstock
האב התבקש להפסיק להשתמש באותיות גדולות בגלל "חוסר רגישות"
shutterstock
מומלצים