שתף קטע נבחר

יעד חדש לאיומי טרור במצרים: פפסי קולה

ג'יהאדיסטים בסיני זועמים על יצרנית המשקאות הקלים, ולא בגלל מוצאה האמריקני. לטענתם, היא אפשרה לממשל להשתמש ברכביה להובלת עצירים. "אתם יודעים מי אנחנו ומה בכוחנו לעשות", הם איימו

הם לקחו אחריות על פיצוצים בקהיר, תקפו אנשי משטרה ופשטו על עמדות ביטחון, אולם עתה קבוצת הג'יהאד אנסאר ביית אל-מגדיס ("תומכי ירושלים") מצאה לעצמה מטרה חדשה - לא אחרת מאשר ענקית המשקאות הקלים, פפסי.

 

עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

 

רשת "אל-ערבייה" דיווחה כי בסוף השבוע שלחה הקבוצה, שבסיסה בסיני, אזהרה פומבית לחברת פפסי ואיימה לתקוף אותה כנקמה על שיתוף הפעולה שלה עם הרשויות. לטענת הפעילים, החברה אפשרה למשרד הפנים במדינה להשתמש ברכביה לצורך הובלת עצירים.

 

"אתם יודעים מי אנחנו ומה בכוחנו לעשות", כתבה הקבוצה בטוויטר, "זוהי האזהרה האחרונה.

אחריה בחברת פפסי יוכלו להאשים רק את עצמם. לא נסבול שיתוף פעולה עם המשטרה, לא משנה מי הם משתפי הפעולה, מה מעמדם ומהי רמת שיתוף הפעולה".

 

בחודש מרס סערו הרשתות החברתיות במצרים בעקבות פרסום סרטון שתיעד לכאורה משאית משטרה ועליה לוגו של חברת קוקה קולה. המשאית הזו גם שימשה להסעת עצירים, אולם לא ברור אם המקרה קשור לאיום הנוכחי של אנסאר ביית אל-מגדיס, שכן מדובר בחברות שונות.

 

חברת קוקה קולה מסרה בתגובתה אז כי המשאית לא שייכת לה, וכי החברה לא הייתה מאפשרת לרשויות במצרים להציג את הסמל המסחרי שלה על גבי כלי רכב או מתקנים ששייכים למדינה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום:  shutetrstock
"זוהי האזהרה האחרונה", נכתב בטוויטר
צילום: shutetrstock
מומלצים