שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מנהלת גלגלצ דלית עופר עוזבת
  שמונה שנים אחרי מינויה כמנהלת תחנת הרדיו גלגלצ, הודיעה דלית עופר על עזיבתה. את החלטתה הסבירה ברצון לפרוש בשיא. מפקד גלי צה"ל ירון דקל: "דלית עופר הינה אחד מעמודי התווך של גלי צה"ל וגלגלצ"

  תם עידן: מנהלת תחנת הרדיו גלגל"צ, דלית עופר הודיעה על התפטרותה בתום שמונה שנים בתפקיד. "אני כידוע מאמינה גדולה בתזמון ונראה לי מתאים ונכון לפרוש בשיא", אמרה עופר בהודעת הפרישה שלה, והכריזה כי השיגה את היעדים המרכזיים שהציבה לעצמה: "ביסוס מעמדה של גלגלצ כתחנת המוזיקה המובילה והמשפיעה ביותר בתרבות הישראלית, מיצוב התחנה כזרוע ציבורית משמעותית ומובילה במלחמה בתאונות הדרכים ובחינוך לנהיגה נכונה, והידוק הקשר שלה עם הצבא".

   

  דלית עופר בת ה-56 החלה את דרכה בגלי צה"ל כחיילת. מאז, מילאה שורה ארוכה של תפקידי ניהול ועריכה הן בתחום המוסיקלי והן בתחום החדשות והאקטואליה. ב-2006 מונתה לתפקיד מנהלת גלגל"צ על ידי מפקד גלי צה"ל דאז, ומי שלימים הפך לדובר צה"ל - אבי בניהו. זאת אחרי שהחליפה את אלדד קובלנץ - כיום מנכ"ל הטלוויזיה החינוכית.

   

  "פורשת בשיא". דלית עופר (צילום: גל חרמוני) (צילום: גל חרמוני)
  "פורשת בשיא". דלית עופר(צילום: גל חרמוני)
   

  "זו ההזדמנות להודות למפקדי גלי צה"ל אשר שירתו בתקופה בה ניהלתי את גלגלצ, ולירון דקל (מפקד גלי צה"ל - ר.ב.) בפרט, על שיתוף הפעולה, התמיכה והאמון.

  ברור גם שאיכות היצירה של אמני ישראל מחד והתמיכה המקצועית של כלל גורמי התחבורה מאידך, תרמו רבות למעמד הציבורי אליו הגענו".

   

  עדיין לא ברור מי ייכנס לנעליה של עופר, אולם היא תמשיך בתפקיד עד אוקטובר הקרוב או עד מציאת מנהל חדש שיחליפה. למרות עזיבתה של עופר את גלגל"צ, בתחנה הצבאית ביקשו להבהיר כי היא תמשיך בתפקידיה בגלי צה"ל, ותמשיך לקחת חלק בתוכנית "ארבע אחרי הצהריים".

   

  "דלית עופר הינה אחד מעמודי התווך של גלי צה"ל וגלגלצ ולה זכויות רבות בהצלחתן של שתי התחנות", אמר מפקד גלי צה"ל ירון דקל בתגובה לעזיבתה, "אזרחים רבים בישראל אינם מודעים לעבודה הקשה וחדורת המחויבות שדלית וצוותה עושים יום יום מאחורי הקלעים על מנת שהם יקבלו את השידור הטוב ביותר בדרכים. דלית הובילה את גלגלצ להישגים רבים ומפוארים ולתפישתי החלטתה לסיים את תפקידה כשהיא בשיא מעידה על אופי מיוחד של מי שקורץ מהחומר הנכון ושהיה מונע מאהבה ותשוקה גדולה לתפקיד ולאנשים שהקיפו אותו ומבקש עתה למצוא לעצמו אתגרים חדשים". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים