שתף קטע נבחר

נייעס: ואיזה מסכנים האוהדים (הדתיים)

האם השתטחות על קברי צדיקים היא עבודת אלילים? מה ייעשה בכל השיער שנאסף בחלאקה במירון? ומה יעשו שומרי השבת הצהובים בנשמה? איך יצלחו את השעות המותחות עד מוצאי השבת? הראש היהודי ממציא לנו פטנטים, והפרטים - בפנים. צפו ב"נייעס" - וצפו לישועות

 

אטילה בשוֹק: "אני לא מבין, אם קובי ואני עוברים זה ליד זה בשבת קודש - הוא חוזר מבית-הכנסת ואני מטייל עם הכלב - הוא לא ישאל אותי האם מכבי ניצחה בשישי בלילה?"

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

תשובה: אסור. אבל גם לפלונטר הזה של האוהדים שומרי השבת מצא המוח היהודי פיתרון הלכתי-טכנולוגי, והוא אפילו זכה לחותמת כשרות (מסויגת) מהרב הראשי לישראל. צהובים בנשמה ומתוחים לקראת הפיינל-פור? צפו ב"נייעס" וגלו איך עוברים אותו בשלום - ובלי לחלל את השבת.

 

ועוד במהדורת בחוקותיי ( פרשת השבוע, העשירית והאחרונה בחומש ויקרא): אטילה תוהה

האם השתטחות על קברי צדיקים בל"ג בעומר איננה "עבודת אלילים", תוך שהוא מפגין ידע תורני רחב ("כתוב 'לא תעשה לך פסל וכל תמונה'! לעבודת השם יש כתובת אחת, ואין צורך במתווכים!") רב הכותל והמקומות הקדושים, שמואל רבינוביץ', ה-כתובת לנושא - התנדב לענות: "מדובר במסורת בת אלפי שנים".

 

וגם: למה התבקשו השכנים החילונים לצעוק בחדר המדרגות? מי עוד מחזיק בבית מכשיר פקס כמו פעם לכבוד שבת קודש? מה עושים בני השלוש עם השיער הארוך שנגזז מראשם ב"חלאקה", התספורת הראשונה? ואיזה ריקוד חסידי יחתום הפעם את הפינה?

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מה עושים על כל התלתלים האלה?
מומלצים