שתף קטע נבחר

מצאו 40 אלף ד' בספה והחזירו הכסף לבת 91

שלושה שותפים לדירה ממדינת ניו-יורק רכשו את הספה ב-20 דולר. כשהביאו אותה לביתם הם גילו מעטפות עם כסף. הם איתרו את הבעלים - בת 91

ספת הכסף: שלושה צעירים ממדינת ניו-יורק, שרכשו ספה משומשת, הופתעו לגלות בתוכה 40 אלף דולר. השלושה לא לקחו את הכסף לעצמם, אלא איתרו את הבעלים המקוריים של החפץ והחזירו לה את הכסף. מסתבר שהרהיט היה שייך לקשישה בת 91, שבתה מכרה אותו בזמן שהייתה מאושפזת בבית חולים בשל ניתוח שעברה. כך דיווחו כלי תקשורת בארצות-הברית.

 

עוד חדשות מהעולם:

הפגנות נגד לבני בלונדון: "פושעת מלחמה"

בית קברות מכר דרכונים של מתים למסתננים

 

ריס וורקובן, קאלי גאוסטי ולארה רוסו קנו את הרהיט ב-20 דולר בלבד וכשהביאו אותו לביתם הם גילו לתדהמתם את הכסף המזומן בתוך מעטפות. "הסכום הכי גבוה שמצאתי בתוך ספה היה 50 סנט. בכנות, הייתי נלהב אפילו מלמצוא 5 דולר בספה", התבדח וורקובן.

 

החזירו את הכסף לקשישה. שלושת הצעירים (צילום: AP) (צילום: AP)
החזירו את הכסף לקשישה. שלושת הצעירים(צילום: AP)

 

רוסו הוסיפה כי השלושה איתרו את הקשישה שהכסף שייך לה, כשראו את שמה על אחת המעטפות. "כולנו הסכמנו שעלינו להחזיר את הכסף לבעליו. זה הכסף

 שלה, אנחנו לא הרווחנו אותו", היא אמרה. כשהחזירו השלושה את הכסף העניקה האישה 1,000 דולר לשותפים.

 

האישה שהחביאה את הכסף בספה סיפרה כי בעלה - שהיה חולה לב - נתן לה את הכסף מדי שבוע, כדי שתחביא אותו. הבעל מת לפני כמה שנים. "אלו היו החסכונות שלה. הקשישה אמרה לנו שבעלה 'מסתכל מלמעלה וזה מה שהיה צריך לקרות", אמרה גאוסטי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
שלושת השותפים והספה
צילום: AP
מומלצים