שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "מעושרות": הגבר שמאחורי המייקאפ

  אם עשרה קבין של כריזמה ירדו על "מעושרות 3", תשעה מהם מוזרקים עכשיו בשפתיים של פיליפ וזנה. לפי הפרק הראשון לעונה, שאר המשתתפות לא תורמות הרבה מעבר לחשבון בנק מנופח - ואת זה כבר ראינו

  לא מספיק להיות טחונה בכסף כדי לככב ב"מעושרות", שהעונה השלישית שלה עלתה הערב (ה') בערוץ 10. צריך גם סוג של חוסר מודעות. אני בטוחה שרוב האנשים העשירים לא היו נותנים למצלמה לעבור בדלת, מהסיבה הפשוטה שחיים בסגנון הזה יוצרים תסכול בצד השני. כשאשה עשירה בוחרת לחשוף את עצמה ככה, היא כנראה חיה בסוג של בועה. בועה שמגנה עליה מפני הידיעה שאנשים עשירים שמנפנפים בכסף שלהם בתקופה הנוכחית, יתקשו להשתחל לנישה של חביבי הקהל. בנוסף, רצוי שתהיי טיפוס צבעוני ומעניין מספיק, כדי שנסלח לך על העושר שצברת.

   

  ביקורות טלוויזיה נוספות:

  "אורפאן בלק": האישה שתדהים אתכם

  "השדכנית": להתגלגל בין חדרי הלב

  "פני דרדפול": מפלצות מעוצבות היטב

   

  "מעושרות" התחילה כטראש ריאליטי (או אם אתם אחרי הכביסה - דוקו לייט) עם אמירה. זה היה קצת אחרי מחאת-השדרה ההיא, התיעוב והטינה כלפי האנשים המאוד עשירים רק התחילו לתפוס תאוצה, ואורנה בן דור, הבמאית, הצליחה ליצור סדרה שתהפוך אותנו לזבוב על הקיר של האלפיון העליון, וגם תגיד משהו על התהום שפעורה בינינו לבינם.

   

  "מעושרות". ויש גם מעושר (צילום: תום זואילי) (צילום: תום זואילי)
  "מעושרות". ויש גם מעושר(צילום: תום זואילי)
   

  מאז עברו כמה שנים ושתי עונות של "מעושרות". הכלכלה היא האיראן החדשה. אנחנו יודעים שטייקונים לא עושים הרבה חוץ מלחלק דיבידנדים אחד לשני ולהתחמק ממס. נקבת הטייקון היא כבר לא החיה המסקרנת מהקיץ ההוא, וזאת לא הפעם הראשונה שהמצלמה מצליחה ללכוד אותה בסביבתה הטבעית. כל זה אומר שהעונה השלישית כבר תתקשה לרכוב על יחסי הכמיהה-סלידה שפשוטי העם חשים כלפי אורח החיים העמינח-רוסקי הזה. היא תצטרך עוד משהו. והמשהו הזה הוא פיליפ וזנה, המעושר הראשון.

   

  פיליפ הוא לא מעצב שיער ולא סטייליסט, הוא סַפָּר. אבל ספּר-על. הוא חי עם בוב, בן הזוג שלו, ובנו בן ה-10 (שעדיין לא הפציע בתוכנית) במגדלי יו. ממרפסת ביתו הוא יכול לשמוע את אהוד ברק נוחר אפילו כשהוא לא נוחר. לתפיסתו, "כשאתה מקבל מתנה יקרה, אתה מקבל מתנה מכל הלב".

   

  אשת הטייקון כבר לא מסקרנת את ההמונים ()
  אשת הטייקון כבר לא מסקרנת את ההמונים
   

  את שאר זמן המסך מאכלסות הנשים האחרות – קרן בן דוד, נצר למשפחת נדל"ן שמכורה לעבודה והיחידה מבין הנשים שמרוויחה את הכסף שלה בעצמה; אליס אביבי, אשת יזם, דמות חשופה שיש משהו כובש בפגיעות שלה ובאופן הפשוט שבו היא מודה שסדר היום שלה מורכב מכלום ושהיא מרגישה ש"אליס לא קיימת"; הברונית שלומית פון ביסמארק, שגרה 30 שנה בעיירת נופש ספרדית ועכשיו חוזרת לארץ כדי להחזיר את השיער האדום לַמוֹדה; דליה ארזי, אלמנתו של אפי ארזי ז"ל, שתנסה לחזור לחיים באמצעות התוכנית, ואליאור, ציירת פופ ארט שבאופן טבעי לא מציירת ממקום של כאב. לא דמויות קיצוניות או נועזות במיוחד, מעט מזיעות, זיעה מהסוג שגורם למייקאפ שלהן לנזול, וספק אם ישאירו חותם כמו ניקול ראידמן או לאה שנירר, מעושרות בדימוס.

   

  ניקול ראידמן החדשה? נראה שלא ()
  ניקול ראידמן החדשה? נראה שלא
   

  זה לא מקרה שפיליפ וזנה הוא החוט המחבר בין כל המעושרות של העונה הנוכחית - כולן חדשות, אגב - ושהעלילה תפורה סביבו. כמו שזה נראה מפה, וזנה הוא היחיד מבין ששת ליהוקי העונה שמביא לתוכנית משהו מעבר לחשבון בנק מנופח ואורח חיים פזרני. יכול להיות שעוד מוקדם להתנבא, וברור שהעתיד צופן שפע של צחוק ודמע ובוטוקס לכל כוכבי העונה, אבל אם עשרה קבין של כריזמה ירדו על "מעושרות 3", תשעה מהם מוזרקים עכשיו בשפתיים של וזנה, המעושר בחלקו ואינשאללה גם בחלקנו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים