שתף קטע נבחר

"הילדים חשבו שנפל פה טיל"

יעל מורשטיין מאשדוד התעוררה ב-5:40 בבוקר מקול פיצוץ עז כששולחן המחשב בחדרה בוער. מקור הפיצוץ היה מכשיר סמסונג S4 אקטיב שרכשה מספר חודשים קודם. מורשטיין: "לא רוצה לחשוב מה היה קורה לילדים אם הייתי יוצאת מוקדם יותר"

"הייתי חוזרת לבית שרוף אם זה היה קורה חצי שעה אחרי". כך אומרת יעל מורשטיין, תושבת אשדוד ומורה בתיכון, שסוללת מכשיר הסמסונג שלה התפוצצה ביום שישי שעבר.

 

הפיצוץ אירע ב-5:40 בבוקר, עשר דקות בלבד לפני שהשעון המעורר אמור היה לצלצל ולהעיר את מורשטיין, אם לארבעה ילדים, כדי שתוציא את כלבת המשפחה לטיול. "פתאום התעוררתי לקול פיצוץ עז", היא מספרת. "ראיתי להבות אש בגובה 60 ס"מ בערך באזור שולחן המחשב, שנמצא שני מטרים מהמיטה שלי. למזלי, השקיתי את הפרחים באותו יום ונשאר בקבוק מים ליד המיטה. שפכתי את המים על הלהבות וכיביתי את השריפה. החדר שלי בקומה השנייה, ובקומה הראשונה ישנים שלושת הילדים הצעירים, בגילאי 16-5. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתי יוצאת מהבית".

 

אחרי שטיפלה בדליקה, הבינה מורשטיין שמקור הפיצוץ הוא במכשיר הסמסונג S4 אקטיב, שרכשה בסוף מארס בנקודת מכירה מורשית של סמסונג באשדוד. "בהתחלה לא הבנתי ממה נגרם הפיצוץ, אבל אז ראיתי על השולחן מין פחית כסופה. ראיתי שבצד כתוב סמסונג והבנתי שזו הסוללה של הסמארטפון. את המכשיר מצאתי על הרצפה בקצה אחד של החדר והמכסה האחורי שלו היה בקצה השני".

 

מורשטיין עדיין לא יודעת לאמוד את כל הנזקים מהפיצוץ. "מהמשקפיים נשארה רק מסגרת שרופה, והמעטפות של הטאבלט והמחשב הנייד נפגעו. הילדים חשבו שנפל פה טיל".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים