שתף קטע נבחר

צ'יינה מוטורס תספק אוטובוסים למאיה תור

שתי החברות חתמו על הסכם רכישה לפיו חברת ההסעות "מאיה תור" תרכוש מיבואנית האוטובוסים הישראלית "צ'יינה מוטורס" 27 אוטובוסים חדישים בעלי תקן בטיחות מתקדם. היקף העסקה: 20 מיליון שקל

הסכם נוסף נחתם בין חברת ההיסעים "מאיה תור", בעלת צי רכבים של כ-200 אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים, לבין החברה הישראלית "צ'יינה מוטורס", שהנה היבואנית הבלעדית בארץ לאוטובוסים מתוצרת Yutong. שתי החברות חתמו על הסכם רכישה לפיו מאיה תור תרכוש מצ'יינה מוטורס 27 אוטובוסים חדישים בעלי תקן בטיחות מתקדם. היקף העסקה יעמוד על 20 מיליון שקל.

 

האוטובוסים, המאובזרים בתקני בטיחות מתקדמים וכן במערכות כיבוי אש היחידות בסוגן בארץ, ישמשו את מאיה תור להסעות של כ-4,000 עובדי מפעל וישיי בבאר שבע.

 

מימין: ניסים סרוסי, מנכ"ל מאיה תור, עומר זהר, מנכ"ל צ'יינה מוטורס (צילום: The Darkroom TLV) (צילום: The Darkroom TLV)
מימין: ניסים סרוסי, מנכ"ל מאיה תור, עומר זהר, מנכ"ל צ'יינה מוטורס(צילום: The Darkroom TLV)

 

עמר זהר, מנכ"ל צ'יינה מוטורס, אמר: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה המחודש בין שתי החברות. באמצעות מוקד שירות הלקוחות החדש שלנו, ניידת השרות הפעילה 24/7 בכל הארץ ורשת המוסכים שלנו נעניק ללקוחותינו שירות, בטיחות, נוחות וכמובן – מחיר, שיהפכו לסטנדרט ישראלי מוביל".

 

ניסים סרוסי, מנכ"ל מאיה תור: "ההסכם עם צ'יינה מוטורס הינו הסכם בעל חשיבות אסטרטגית גדולה עבורנו. זו הפעם השניה שאנו רוכשים אוטובוסים של צ'יינה מוטורס ואין לי ספק ששיתוף הפעולה בין החברות גם הפעם יהיה פורה ויעיל, לרווחת כל נוסעי מאיה תור ברחבי הארץ."

 

חברת צ'יינה מוטורס הוקמה בשנת 2009 ומייבאת באופן בלעדי אוטובוסים, משאיות וצמ"ה תוצרת חברת Yutong.

Yutong הינה יצרנית האוטובוסים הגדולה בעולם עם ייצור של למעלה מ-60,000 אוטובוסים בשנה, המשווקת רכבים לכ-35 מדינות ומחזיקה בנתח שוק של 11% משוק התחבורה העולמי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: The Darkroom TLV
נהגי מאיה תור ליד אוטובוסים של צ'יינה מוטורס
צילום: The Darkroom TLV
מומלצים