שתף קטע נבחר

שיער שרוף או פגום? יש פיתרון

שיער בריא הוא שיער יפה - מעצב השיער מתן חליבה מסביר מה אפשר לעשות כדי לשמור עליו כזה

הרבה נשים צובעות, משתמשות במחליקי שיער ומתייחסות לשיערן כאל אקססוריז אופנתי לכל דבר, אך השיער שעובר שינויים רבים נשחק ולפעמים גם נהרס כתוצאה מכך.

מעצב השיער מתן חליבה ממספרת MODO, מדגיש שבעידן של היום חשוב לשים דגש על הפן הבריאותי בכל תחום - וכן, גם בשיער. שיער בריא הוא שיער יפה, כשהשיער חולה הוא נראה רע ולכן אנחנו נדרשים לשמור עליו ולשקם אותו.

 

 

 

 

לכל בעיה בשיער יש את הטיפול שלה: לפעמים יש צורך בתוכנית שיקום ולפעמים יש פתרון פשוט כמו התאמה של מסיכה ואמפולה נכונה שפותרים את הבעיה. מתן חליבה מציין שבמקרים שהשיער כבר שרוף והרוס לחלוטין, ניתן לגזור את השיער שאי אפשר לטפל בו ומיד להשתמש בתוספות קבועות ונוחות שימלאו את החסר. כך, גם נשארים עם שיער בריא ואפילו מקבלים שיער מלא וארוך יותר. הפיתרון של התוספות הוא טבעי, נוח ופשוט ושומר על השיער בריא ויפה עד שהשיער הטבעי אורך ומשתקם.

 

מתן חליבה מנדב גם מספר טיפים כדי לשמור על שיער בריא, כמו למשל להקפיד להימנע ממחליקים ופנים חוזרים כי אלה הורסים את השיער. כמו כן, עדיף לעשות החלקה ולתת לשיער לנוח. אבל הכי חשוב לדעתו של חליבה זה להשאיר את עבודת עיצוב השיער לספר מומחה.

 

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המומחים המוצגים במסגרתם


פורסם לראשונה 02/07/2014 22:33

 

מומלצים