שתף קטע נבחר

חיוך של מיליון דולר

בעזרת טיפול קצר, ניתן היום להשיג חיוך מושלם. חלום שמתגשם? ד"ר אלון זיידמן עם הפרטים

שיניים לבנות וחיוך של מיליון דולר. מי לא היה רוצה כזה? אבל כמה סבל והשקעה ושעות אצל רופאי השיניים צריך לשלם, פיזית ונפשית, כדי להגיע לתוצאה המבוקשת. ואולי בעצם לא?

 

 

 

רופא השיניים ד"ר אלון זיידמן טוען שהיום, בשני מפגשים בלבד, ניתן להגיע לסט שיניים ישרות, לבנות ובעלות מראה טבעי. הטיפול אחראי גם על הלבנת השיניים וגם על יישורן. מדובר בטיפול פשוט יחסית, במסגרתו לאחר זיהוי הבעיה מחליטים על דרך הטיפול, כלומר בחירת צורה חדשה וצבע, בדר"כ בהיר יותר מהקיים אך לא שונה מהשיניים הטבעיות. לאחר מכן נלקחים מטבעי לימוד שמועברים למעבדה מיוחדת המייצרת את ציפויי השיניים. בפגישה הבאה מדביקים את הציפויים על פני השן - ומזל טוב על החיוך החדש.

 

בשיטה הזו, לא צריך לפחד מכלום. ציפוי השיניים עמיד מפני כל נזקי אוכל או צבע ואפשר לאכול ולשתות כל דבר. יתרה מכך, ציפוי השן עשוי חרסינה, זהו חומר חזק יותר מחומר השן.

 

ומהם היתרונות של הציפוי הזה על כתרים המסורתיים? ד"ר זיידמן מבדיל בין הטיפול הזה לבין הכתרים המסורתיים ומסביר שההבדלים הם משמעותיים: בכתרים המסורתיים למשל יש להשחיז את השן כדי לפנות מקום רב. הדבר הזה מוביל לעשיית טיפול שורש לשן ולאובדן חיות השן. בציפויי השיניים כמעט ואין הורדת חומר מפני השן ואם הוא נעשה אז זה רק במיקרונים בודדים בלבד. ציפוי השן הוא דקיק מאוד ולא תופס נפח רב.

 

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המומחים המוצגים במסגרתם


פורסם לראשונה 03/07/2014 22:19

 

מומלצים