שתף קטע נבחר

ט"ו באב: האהבה הראשונה של מלי לוי

לרגל ט"ו באב, ביקשנו מכוכבי הסרט "זינוק בעליה" שישתפו אותנו באהבה הראשונה שלהם. מהתמימות של יוסף סוויד ועד מחנה הקיץ של יוסי מרשק, הסיפורים שקיבלנו יגרמו לכולכם להסתכל אחורה בנוסטלגיה

מלי לוי: קראו לו אריאל

"האהבה הראשונה שלי היתה בגן חובה וזאת היתה אהבה ראשונה, תמימה וטהורה. קראו לו אריאל והוא לגמרי החזיר לי אהבה. אני זוכרת שהוא רצה להיפגש הרבה אחר הצהריים. היום, בפרספקטיבה של אמא, אני רואה שגם ילדי חווים אהבות ראשונות קטנות כאלה וזה מאוד מרגש אותי ואני נותנת לזה מקום".

 

 

רותם זיסמן כהן: הנאה מלב שבור

"הייתי בת 13, והוא היה בשכבה שלי הייתי בכיתה ז׳. קראו לו מיקי והוא אהב מישהי אחרת אבל אחרי שלוש שנים הוא פתאום נזכר בי... כשזה קרה, זה כבר היה מאוחר מדי. אמרתי לחבר שיגיד לו את זה. היום אני מבינה שנהניתי מההתאהבות ומהקושי של הבלתי מושג, אך זאת לא באמת היתה אהבה. אהבה מושתת על הדדיות, כבוד הדדי וחשיבות הדדית, אז אני מניחה שזה היה יותר קראש נעורים עם הנאה מלב שבור".

 

יוסי מרשק: התאהבתי במלכת הכיתה

"הייתי בן 14, זה היה במחנה קיץ של הצופים וקראו לה כרמל. הייתי חדש בשכונה והיא הייתה מאוד מקובלת, מלכת הכיתה, וזה שהיא נדלקה עליי הפך אותי למקובל. אפילו היינו זוג לכמה חודשים... מהפרספקטיבה של היום זאת הייתה האהבה הראשונה, על כל מה שמשתמע מכך, אבל לאחר מספר חודשים נמאס לי מזה, והתאהבתי במישהי אחרת".

 

משיקים סרט ונזכרים באהבה הראשונה שלהם. כוכבי "זינוק בעליה" (צילום: יוני המנחם) (צילום: יוני המנחם)
משיקים סרט ונזכרים באהבה הראשונה שלהם. כוכבי "זינוק בעליה"(צילום: יוני המנחם)

 

עידית טפרסון: האהבה הסודית שלי

"אוי... היו לי כמה אהבות ראשונות. רובן היו סודיות ביני וביני ואיש לא ידע. למעשה החבר הראשון שלי היה בגיל 16 והכל היה אז  מאוד תמים. נו טוב,אני ממאה אחרת".

 

 

יוסף סוויד: אהבתי כאילו שאין מחר

הייתי בן 15 וקראו לה קרולין זקנון. נפגשתי איתה בתנועה הנוצרית המרונית בחיפה. הייתי חבר בתנועה אבל אחר כך הבנתי שלמדתי איתה בכיתה ב׳ ושהיא נדלקה עלי מאז. ברור שזה החמיא לי מאוד. קרולין החזירה לי אהבה וזאת היתה הפעם הראשונה שמישהי שאני מתלהב ממנה מחזירה לי אהבה, אבל חיזרתי המון ואפילו נהניתי מזה.

 

"הכי נעים היה להגיד 'אני אוהב אותך' למישהי בפעם הראשונה. מהפרספקטיבה של היום, זאת היתה אהבת נעורים מדהימה ואני מאחל לכולם אהבה ראשונה כזאת. הייתי מאוד מודע שזה משהו זמני, אך מצד שני, אהבתי כאילו אין מחר". 

 

"זינוק בעליה", סרטו החדש של אורן שטרן ע"פ תסריט של ריקי שולמן יצא לאקרנים ביום חמישי הקרוב, ה-14.8.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוני הממחם
אהב כאילו אין מחר. סוויד מתוך הסרט "זינוק בעליה"
צילום: יוני הממחם
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים