שתף קטע נבחר

ארה"ב: רצח את הוריו, בניו וכלב המשפחה

אדם בקליפורניה דקר למוות את אביו בן ה-73, נכנס לחדר השינה של ילדיו, בני 10 ו-13, ודקר אותם בזמן שישנו, ורצח את אמו בת ה-74 ואת כלב המשפחה. אז הוא צלצל למשטרה ואמר: "רצחתי את המשפחה שלי כי זה הגורל שלי"

כמה אכזר אפשר להיות? אדם בקליפורניה דקר למוות את אביו המבוגר, ואז רצח את שני ילדיו ואמו ולבסוף גם את הכלב של המשפחה. לאחר הרצח הוא צלצל ברוגע למשטרה וביקש ממנה להגיע לבית ליד אוניברסיטת קליפורניה בסנטה ברברה.

 

עוד חדשות בעולם :

א' אֶמִיר, ח' זה חַ'לִיף. המילון של דאעש

עד 132: העמק הירוק שתושביו פשוט לא מתים

 

ניקולס הולצר בן ה-45 נלקח למעצר, ולא הביע שום התנגדות. הוא סיפר לבלשים שרציחות בני משפחתו נועדו לקרות. בבית שבו אירעו מקרי הרצח גר הולצר ביחד עם הוריו ובניו, בן 10 ובן 13, ושוטרים שהגיעו למקום מצאו בו שני סכיני מטבח שככל הנראה שימשו אותו לבצע את הרצח.

 

"טרגדיה נוספת לקהילה שלנו"

"זו טרגדיה גדולה נוספת לקהילה שלנו", אמר שריף מחוז סנטה ברברה ביל בראון בהתייחסו למסע הירי שאירע בחודש מאי בקמפוס מכללת סנטה ברברה ושבו נרצחו שישה בני אדם ונפצעו 13.

 

השריף סיפר שלבראון לא היה רקע פלילי ושהמשטרה לא קיבלה עליו תלונות או הוזעקה לביתו במשך שבע השנים שבמהלכן הוא חי עם הוריו ובניו, סבסטיאן (13) ווינסנט (10). הוא הוסיף כי להולצר הייתה חזקה מלאה על בניו לאחר גירושיו מרעייתו לפני כמה שנים. לפי שעה לא ברור אם הרוצח סבל מבעיות נפשיות.

 

הולצר סיפר לחוקרי המשטרה שהוא רצח את אביו בן ה-73, ויליאם הולצר, בטרם נכנס לחדר השינה של בניו ודקר אותם כמה פעמים בזמן שישנו. לאחר מכן הוא דקר למוות את אמו שיילה בת ה-74 ואת כלב המשפחה. לדברי השריף, לאחר מסע הרצח צלצל הולצר למוקד החירום של המשטרה 911 וסיפר למרכזן שהוא רצח את משפחתו.

 

גופת אביו של הולצר נמצאה בחדר הטלוויזיה וזו של רעייתו במסדרון סמוך לחדר הילדים. הולצר סיפר לבלשים שהוא רצח את משפחתו כדי להגשים את מה שהוא האמין שהיה הגורל שלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים