שתף קטע נבחר

תוסגר לאוסטרליה: "תקפה מינית תלמידות"

תושבת עמנואל, ששימשה מנהלת בתיכון חרדי במלבורן, נמלטה לישראל יומיים לאחר שנחשפו פרטים על 74 עבירות מין שביצעה לפי החשד בשלוש תלמידות אחיות. הרשויות באוסטרליה דרשו את הסגרתה והיום היא נעצרה

חשודה בעבירות מין צפויה להיות מוסגרת בקרוב מישראל לאוסטרליה: המחלקה הבינלאומית בפרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי בירושלים בקשת הסגרה הנוגעת לתושבת עמנואל, שלפי החשד ביצעה עשרות עבירות מין בתלמידותיה. האישה נעצרה היום (א').

 

עוד בחדשות:

ארוסת גולדין ללוחמי גבעתי: "אתם עצומים"

אטלס צוק איתן: נקודה אדומה - נזק לבית

 

הרשויות באוסטרליה הגישו לרשויות בישראל את בקשת ההסגרה ביולי בשנה שעברה. בבקשה האוסטרלית צוין כי האישה אמורה לעמוד לדין בגין 47 עבירות של מעשה מגונה, 13 עבירות של מעשה מגונה בקטין, 11 עבירות בגין אינוס ושלוש עבירות נוספות.

 

האישה, שנולדה בישראל והשתקעה באוסטרליה, שימש בשנים 2001 עד 2008 כמורה ובהמשך כמנהלת בבית ספר תיכון חרדי במלבורן. לפי החשד, בין השנים 2004 ל-2008 היא ביצעה את עבירות המין החמורות בשלוש אחיות שלמדו במוסד, תוך כדי שהיא מנצלת את תמימותן ואת מעמדה כמנהלת.

 

שלוש האחיות פחדו מהמנהלת 

המעשים שמיוחסים לאישה נעשו הן בבית התלמידות והן בבית הספר. האוסטרלים טוענים בין היתר כי האישה נישקה את האחיות, ליטפה אותן מתחת לבגדיהן וביצעה בהן עבירות מין. שלוש האחיות פחדו מהמנהלת ולא סיפרו על המעשים. לפי החשד, המנהלת רמזה לאחת מהן כי אם תספר על המעשים, היא תשתף את כל מכריה במצבה הקשה של משפחתה.

 

לפי בקשת ההסגרה שהוגשה על ידי עו"ד אביטל ריבנר-אורון מהמחלקה הבינלאומית בפרקליטות המדינה, האישה ניצלה במיוחד את אמונה של אחת האחיות שסיפרה לה פרטים אישיים על חייה,

 וביצע בה מעשים קשים ביותר שהובילו לניסיון אובדני. לבסוף, תלונת המותקפת הביאה לחשיפת המעשים.

 

עם היוודע המעשים הושעתה המנהלת מתפקידה ויומיים לאחר מכן נמלטה מאוסטרליה לישראל. לצד בקשת ההסגרה מבקשת הפרקליטות לעצור את האישה עד תום הליכי ההסגרה נוכח מסוכנותה והחשש שתימלט מהארץ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים