שתף קטע נבחר

ראש ארגון פשע נרצח בירי באזור המשולש

ראש משפחת פשע מג'ת ואחיו נהרגו מירי של רעול פנים מחוץ לאולם אירועים בג'ת. עוד ארבעה נפצעו בינוני וקל, רובם בני משפחתו. זמן קצר לאחר מכן נרצח באזור טייבה תושב העיר מאש שנפתחה לעברו מרכב חולף

שני אירועי דמים באזור המשולש בתוך כמה שעות: ראש ארגון פשע מג'ת ואחיו נרצחו הערב (יום ו') מירי שנפתח לעברם בעת שנכנסו לאולם אירועים בעיר ג'ת. מחקירה ראשונית עולה שרעול פנים פתח בירי לעבר קבוצת אנשים ונמלט מהמקום ברכב.

 

כתוצאה מהירי נהרג אחמד סלים ותד, שמוכר למשטרה כראש משפחת פשע, ואחיו חמאד, שניהם בשנות ה-50 לחייהם. עוד ארבעה בני אדם נפצעו, אחד מהם באורח בינוני והשאר באורח קל. כל הנפגעים הם בני משפחה אחת, למעט אחד הפצועים קל שהוא עובר אורח שעמד במקרה ליד הכניסה לאולם האירועים.

 

לאחר הדיווח על הירי, כוחות מגן דוד אדום פינו את כל הנפגעים בתקרית לבית החולים הלל יפה בחדרה, שם נקבע מותם של שניים מהפצועים. כמה שעות לאחר מכן, מצאה המשטרה רכב בכפר זמר ונבדק אם הוא קשור לאירוע. עדת ראייה, תושבת ג'ת, סיפרה ש"בזמן הירי עברתי במקום עם ילדיי. זה היה מאוד מפחיד, כמעט ירו בנו. לצערי האלימות והפשיעה מתפשטת בכל מקום. למרות המאבקים באלימות, זה מתמשך".

 

שעות ספורות לאחר התקרית הזו, נרצח סיף חאג' יחיא, תושב טייבה בן 38, לאחר שאש נפתח לעבר רכבו בסמוך לתחנת המשטרה על כביש 444, ומכוניתו התהפכה כתוצאה מכך. שוטרים מתחנת קדמה הגיעו למקום וצוות מד"א ירקון פינה אותו לבית חולים מאיר בכפר סבא, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי רכבו של ההרוג, מסוג סובארו אימפרזה, נסע מכיוון דרום לצפון, ונעקף על-ידי רכב אחר שממנו נפתחה האש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנרצח אחמד סלים ותד
האח חמאד סלים ותד
צילום: חסן שעלאן
כוחות משטרה בחקירת המקרה
צילום: חסן שעלאן
סיף חאג' יחיא, שנרצח בטייבה
מומלצים