שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טיפול אנרג'י לפנים המשלב רפלקסולוגיה

  אני לא חובבת טיפולי פנים. הנה אמרתי את זה. ובכל זאת, נשלחתי להתנסות בטיפול אנרג'י - שהוא טיפול אינטנסיבי ממריץ. שעה וחצי אחרי, הרשו לי לשנות את דעתי. טיפול פנים, או לפחות הטיפול הזה, הוא לא פחות מחוויה מדהימה, מרגיעה ומעצימה. לפנים וגם לנפש.

   

  הטיפול מיועד לכל סוגי העור, בכל גיל, לנשים ולגברים, לאורך כל עונות השנה. בהיותו "בוסטר" (Booster) ממריץ, טיפול זה מומלץ ביותר בפני עצמו אך גם כהכנה, לפני תחילת סדרה של טיפולי הידרטציה או אנטי-אייג'ינג, כזריקת אנרגיה משקמת להחייאת העור והשבת חיוניותו וזוהרו.

   

  הטיפול האינטנסיבי הממריץ עם ג'ינסנג סיבירי שם דגש על הרמוניה מושלמת בין נוסחות חדשניות ורב-חושיות בחומרי הטיפול לבין שיטת העיסוי הבלעדית לחברת סוטיס.

   

  בהשראת שיטת הרפלקסולוגיה לפנים, הטיפול כולל תנועות "אנרג'י" ממריצות המבוצעות ע"י לחיצות בנקודות אנרגטיות ספציפיות של הפנים. בדרך זו גם העיסוי עצמו מעצים את פעילות המרכיבים הפעילים של הטיפול, בעודו מייעל את זרימת האנרגיה הטבעית ומסייע בהשבת החיוניות והיופי למראה העור.

   

  יתרונות טיפול המכון אנרג'י:

  1. אפקט "בוסטר" לייעול והמרצה אינטנסיבית של מנגנוני האנרגיה - פעילות עמוקה המייעלת, ממריצה ומגדילה את מאגרי האנרגיה התאית - לה זקוק העור בכדי לתפקד כראוי. פעילות משולבת כבר מרמת הגנים של תאי העור, אך גם בכל שכבותיו, מבחוץ פנימה.
  2. תוצאה מיידית כבר אחרי טיפול אחד.
  3. טיפול שיקומי אינטנסיבי הכולל בתוכו גם שלב של ניקוי עמוק
  4. 100% ידני - ללא מכשירים מיותרים וללא כל התערבות חיצונית פולשנית.

   

  • כמה: 500 שקל
  • איפה: במכון סוטיס המורשה בדיזנגוף סנטר

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים