שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אני הגבר שבעלך שוכב איתו ללא ידיעתך

  עדי רם שוחחה עם יניב, גבר בן 31, שהפטיש שלו - לשכב עם גברים נשואים - מלווה אותו כבר לא מעט שנים. בשיחה כנה הוא פותח את ארון הבגידות ומספר על מסלול הבגידה, התירוצים שמעניקים הנשואים לנשותיהם וגם על תדירות המפגשים

  הטלפון שלו מתחיל לצלצל ועל הצג כתוב "מספר חסוי". הוא לוקח את הטלפון במהירות, מגניב אלי חיוך שובב ויוצא החוצה מהפאב הרועש כדי לדבר בטלפון. סיטואציות כאלו קורות לא מעט במפגשים שלי עם יניב (שם בדוי). אני כבר יודעת מה משמעות הטלפון מהמספר החסוי הזה - מדובר באחד הגברים עימם הוא שוכב. יניב, בן 31, הוא הומו מוצהר כבר שנים רבות וכל פעם שאנו נפגשים אני מקבלת הצצה מרתקת לעולם שלו.

   

  הטלפון המפוקפק הזה שקיבל, הוא למעשה הזמנה לסקס מגבר שנשוי לאישה. לו היה זה הומו רווק, כנראה שהמספר היה מזוהה משום שלא היה מה להסתיר. יניב נמשך לגברים כבר מגיל ההתבגרות המוקדם, אך בשנים האחרונות פיתח פטיש ומשיכה ספציפית כלפי גברים שנשואים לנשים. תחילה חשבתי שהבחירה בנשואים היא בגלל שגבר נשוי לא ירצה דבר מלבד סקס, אך כששאלתי אותו למה, קיבלתי מספר הסברים מעניינים נוספים.

   

   

  לדבריו, "גברים שנשואים לנשים הם יותר גבריים, משום שבחיי היומיום שלהם הם תופסים את משבצת הגבר במשפחה", והוא נמשך לסוג הזה של גברים. שנית, דווקא בגלל שהם נשואים ומה שהם עושים הוא "אסור", זה יותר מדליק אותו ויותר מרגש עבורם.

   

  למשל, הם הרבה יותר מתלהבים ממין אוראלי, ומוקירים לו על כך תודה בכל פעם מחדש. "כמעט כל גבר שחווה מין עם נשים ואז מקבל ממני מין אוראלי, אומר בסיפוק ש'זאת פשוט מציצה אחרת, ושאין מה להשוות בכלל!'".

   

  גם עבורו הסקס איתם טוב יותר, לטענתו בגלל האופן בו הם מגיעים למפגשים: עבור גבר הומו רווק, להיפגש או לשכב עם גבר אחר לא דורש יותר מדי מאמץ, בעוד הגברים הנשואים עושים מאצמים אדירים כדי להגיע למפגשים הללו, ולכן מגיעים יותר "חדורי מוטיבציה" גם למיטה: הם מפנים זמן במיוחד עבור המפגש הזה ומתכננים מה יגידו לנשים שלהם כדי להרוויח זמן בלעדיהן מבלי שיחשדו בדבר.

   

  במונדיאל בוגדים יותר, בחגים פחות

  אחד התירוצים הנפוצים בהם הם משתמשים, הוא "נתקעתי בעבודה". הם אף דואגים להתקשר מהטלפון של המשרד לאישה ולספר לה שהם עדיין בעבודה, ומיד לאחר מכן יוצאים למפגש המיוחל. כשמסיימים "לעבוד", הם מתקשרים אליה מהדרך חזרה וכך לדבריהם, היא אינה חושדת בדבר. תירוץ נפוץ נוסף הוא סביב הספורט: "אני הולך לחדר כושר", וכמובן - "אני הולך לראות משחק אצל חברים".

   

  יניב מספר שתקופת המונדיאל למשל, הייתה תקופה פורה מאוד עבורו משום שהיו משחקים כל הזמן, מה שאפשר לגברים הרבה זמן פנוי מהנשים שלהם בלי שישאלו שאלות. התקופות הקשות והיבשות יותר הן תקופות החגים והחופשים הגדולים, בהם יש יותר פעילויות משפחתיות, והגברים עם הילדים צריכים לבלות עימם יותר זמן.

   

  פעם שאלתי אותו איפה הוא בכלל מכיר את כל האנשים האלה? כמה גברים שנשואים לנשים כבר מחפשים מפגשים מיניים עם גברים? אז מסתבר, שדי הרבה. יצא לו להיתקל בכל סוגי האנשים, מנהגי משאיות ועד קצינים, מחילוניים גמורים ועד דתיים מישיבות. ואיפה הוא מוצא אותם? בדרך כלל באפליקציות לגייז כמו: אטרף וגריינדר.

   

  מקומות פופולאריים נוספים הם צ'אטים יעודיים באתרים השונים. הוא מספר שבעוד בחדר צ'ט ממוצע יש כעשרה אנשים בזמן נתון, בחדרי הצ'אטים של ההומואים יש באופן רגיל כ-150 בזמן נתון, ובשעות השיא בחמישי ושישי בערב זה יכול להגיע אף ל-600 איש בחדר אחד בו זמנית.

   

  איך אתה יודע מי נמצא באתר לצורך סקס בלבד?

  "ניתן לדעת מי מחפש סקס מאוד מהר, למשל לפי כינויים כמו 'חרמן עכשיו' ו'נשוי חרמן'. שיחות ההיכרות הן מאוד טכניות וענייניות ולרוב הולכות לפי תסריט הבא: 'היי. מאיפה, בן כמה. גיי או דו? אק או פס (אקטיבי או פאסיבי)? איך נראה? ממוקם או נייד?'".

   

  לאחר מכן, השניים כבר ישלחו זה לזה תמונות דרך מייל בדוי או דרך האתר. חלקם יתקשרו ישר אחרי כן, לחלקם יקח כמה ימים עד שיצרו קשר ממספר חסוי. בכל אופן, מהרגע שיצרו קשר מתאמים מפגש, שגם הוא לרוב מאוד טכני: מדובר במפגשים שאורכים כשעה-שעתיים ולא כוללים שינה משותפת או יותר מדי דיבורים - כל צד גומר והולך לדרכו. פעמים רבות הם גם לא יכללו נשיקות כדי לא להיכנס למקום אינטימי מדי. המפגשים עצמם מתקיימים פעמים רבות בחוץ או ברכב, לרוב בלוקשיינים חשוכים ומבודדים כמו: חניונים, יערות, ואפילו בבית, אם מתאפשר.

   

  הכל נקבע ברשת. צילום אילוסטרציה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  הכל נקבע ברשת. צילום אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

   

  חמישה בערב אחד

  מפגשים כאלו יניב מקיים בתדירויות גבוהות יחסית, הנעות מפעם בשבוע ועד לשני מפגשים שונים ביום. לדבריו, כבר חווה מקרה קיצוני שבו ספר ארבעה גברים שונים ביום אחד. חלקם נשארים בגדר סטוצים חד פעמיים שהוא לא רואה יותר לעולם, וחלקם הופכים ליזיזים קבועים. כיום יניב נפגש עם חמישה גברים נשואים באופן די קבוע, כמובן לפי הזמינות שלהם שמשתנה בהתאם לשגרת חייהם הרגילה.

   

  אל תכעס, אבל איפה המצפון שלך בכל העניין הזה?

  "תראי, יש רגעים שזה צובט, ופעם אפילו אחת הנשים התקשרה אלי כי בעלה שכח למחוק את ההתכתבות בטלפון וזה היה מאוד לא נעים, אבל אפילו הוא המשיך להיפגש איתי אחרי המקרה הזה. גם לא נעים להגיד אבל בתוך תוכי אני יודע שאותם אנשים יעשו זאת איתי או בלעדי. הם באים לחפש את זה באופן מאוד מודע. אני לא המצפון של העולם, אני לא מתערב להם בחיים, בהחלטות או בנישואים שלהם. חלקם גם מספרים לעצמם שזאת לא בגידה בגלל שהם עושים זאת עם גברים".

   

  ואכן, בגידה עם בן אותו מין מעלה שאלה נוספת – האם בגלל שמדובר בבגידה עם גבר, זה הופך אותה ללגיטימית? ובכן, תלוי את מי שואלים. אם תשאלו את אותם גברים שעושים זאת, כנראה יגידו שכן. יניב לעומת זאת, חושב אחרת: "בעיני זאת בגידה לכל דבר, והם משקרים לא רק לנשים שלהם אלא גם לעצמם. חלק מהאקטיביים למשל, משקרים לעצמם שהם לא באמת הומואים כי הם לא מסכימים 'לקבל מאחורה', וטוענים שכל עוד הם אלו שחודרים, הם לא באמת הומואים. הפאסיביים לעומתם, מסבירים שהם צריכים לקבל מהגברים את מה שהאישה בבית לא יכולה לתת להם".

   

   

  מצד שני, ישנם גם כאלה שעם הזמן מבינים שהם חיים בשקר. פעם הוא סיפר לי על גבר שהיה נשוי לאישה עם ילדים ויצא מהארון אחרי שנים של סקס עם גברים בסתר וכיום הוא הומו מוצהר, אבל זה לא המקרה הנפוץ. גם יניב בתוך כל הבלגן הזה היה רוצה גם להיות במערכת יחסים רצינית והוא מנסה לצאת גם לדייטים רציניים יותר.

   

  לדבריו, ברגע שיכנס למערכת יחסים מחייבת לא ינהג כפי שהגברים הללו עושים: "אני לבן זוג שלי לא מתכוון לעשות את זה, וגם – כנראה שבניגוד לאותם גברים הבן זוג שלי יהיה גבר מלכתחילה, כך שלא אצטרך לחפש מגע גברי בחוץ". את השיחה שלנו, הוא קוטע לבסוף. "תזמיני חשבון, מותק", הוא מכריז בשמחה. "יש לי פגישה תכף".

   

   

  ל"ערה?" – דף הפייסבוק של עדי רם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  "אני צד אותם באתרי סטוצים". צילום אילוסטרציה
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים