שתף קטע נבחר

הצלחה יוצאת דופן לבוגרי קמפוס ברושים

בוגרי קמפוס ברושים, נחשבים למטפלים מבוקשים המבססים בהצלחה יוצאת דופן קריירה בבתי החולים, בקופות החולים ובקליניקות פרטיות. הקמפוס הירוק, שביסס כבר את מעמדו בתחומי הרפואה המשלימה ומוביל אותה לעידן הרפואה האינטגרטיבית בישראל. מטפלים מצליחים ובוגרים של "קמפוס ברושים" מספרים

בוגרים, מטפלים, מצליחים. "צוות המורים שליווה אותי, רמת הסטודנטים והאווירה המיוחדת בקמפוס", מסביר אייל מיליקובסקי, מבוגרי קמפוס ברושים ומי שהוכתר כמצטיין מבין כלל מטפלי הרפואה המשלימה בקופת חולים כללית, "הפכו את הלימודים לחוויה יוצאת דופן.

 

לכתבה המלאה

 

מיליקובסקי, מומחה לרפואה סינית, דיקור, טווינה וצמחי מרפא, משמש כמטפל בקופת חולים כללית וכן בקליניקה פרטית בבעלותו בתל אביב.

 

גם אסף מור, מומחה לרפואה סינית ושיאצו המתמחה בטיפול בילדים ומתבגרים, נחשב לסיפור הצלחה בתחומו. אסף מור מנהל היום קליניקה פרטית ומשמש כמטפל בבית החולים תל השומר.

 

"בחרתי ללמוד דווקא בברושים", מעיד מור, "משום שבית הספר הזה מרכז את טובי הקלינאים בארץ. מורים שמלמדים לא רק מתוך ידע תיאורטי אלא מתוך ניסיון קליני עשיר, מגוון ומוערך.

 

מצא חן בעיניי שהקמפוס שם דגש על התנסות מעשית–קלינית, עם שפע של שעות סטאז', כשהתלמידים מטפלים במטופלים בליווי צמוד של המורים המקצועיים. אהבתי גם את האווירה האינטימית והקשרים ההדוקים שנוצרו בין המורים לתלמידים, על אף ההקפדה על תכנית לימודים ברמה אקדמית".

 

www.broshim.tau.org.il

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שירי אלנבוגן. רמת לימודים גבוהה
אייל מיליקובסקי, מצטיין קופ״ח כללית
אסף מור, מורים מקצועיים
מומלצים