שתף קטע נבחר

תואר שני ב-40% הנחה - רק לאנשי קבע

רוצים תואר שני במנהל עסקים ב-40% הנחה? מצטערים, זה רק לעמיתי ארגון "חבר" ולבני משפחותיהם. חברי הארגון מרוויחים גם הנחה של 12% ברכישת דירה, 10% ברכישת רכב, וטיסות במחיר מופחת. לחיילים המשוחררים והמילואימניקים מוצעות הנחות צנועות יותר

בזמן שרובנו מקבלים הודעות לסלולרי עם הטבה של קילו מלפפונים בחינם - בקנייה של מעל 200 שקל לחג - עמיתי ארגון "חבר" נהנים מהטבות אמיתיות. הארגון מספק לחבריו הנחה חדשה וחסרת תקדים של 40% משכר הלימוד ללימודי תואר שני במנהל עסקים במכללה למנהל.

 

כתבות נוספות בערוץ לימודים :

האם החוג ללימודי צרפת באונ' ת"א ייסגר?

מהפכה: גם מכללות יעניקו תואר דוקטור

אל תשלמו לבד על התואר: כל המלגות השוות

 

עלות התואר לחבר המועדון תעמוד על 40,000 שקל לעומת 63,000 שקל לסטודנטים אחרים, והיא פתוחה ל-80,000 אנשי קבע וגמלאי צה"ל ולבני משפחותיהם בדרגה ראשונה.

 

זו הפעם הראשונה שהארגון מציע הנחה לתואר אקדמי מלא, שכן עד היום ההטבות שניתנו היו לקורסים ולסדנאות. מהארגון נמסר כי הבחירה להעניק הנחה דווקא לתואר במנהל-עסקים נובעת מהתאמתו לקהל רחב יחסית. תנאי הקבלה לחוג הם תואר ראשון בכל תחום, בציון של מעל 80.

 

"הנחיצות וההכרח בכוח אדם איכותי קיבלו חיזוק נוסף במהלך מבצע 'צוק איתן'", אמר מוטי לוי, מנכ"ל חבר. "אנחנו, כמי שדואגים לעמיתים במכלול תחומי החיים, שמחים על שיתוף הפעולה עם המכללה".

 

"חיפשנו דרך לתרום למשרתי הקבע והגימלאים דווקא בתקופה הזו", הוסיף פרופ' אורן קפלן, דיקן בית הספר למנהל עסקים במכללה למנהל. "התואר נועד לספק הזדמנות לצמיחה אישית ומקצועית".

 

הטבות הלימודים הנוספות המוצעות לחברי הארגון הן קורס דירקטורים של האוניברסיטה הפתוחה בעלות של 1,900 שקל במקום 6,000 שקל, קורס שפות בברליץ (אנגלית, ספרדית, צרפתית וסינית) בעלות של 1,536 שקל במקום 5,100 שקל וקורס ניהול משא ומתן עם מיכאל צור בעלות של 850 שקל.

 

הטבות משמעותיות לאנשי קבע וגמלאי צה"ל

אחת ההטבות המפורסמות והמשמעותיות ביותר שמספק מועדון הצרכנות חבר לחבריו היא בתחום הנדל"ן – בדמות מבצע דיור שנתי משתנה המספק הטבה משמעותית. בשנה האחרונה התקיים מבצע לקניית דירה בראש העין במחיר של החל מ-888 אלף שקל - כ-12% הנחה ממחיר הדירה. בשנה שלפני כן היה זה פרויקט דירות ביבנה, אז דירות 4 חדרים נמכרו במחיר 929 אלף שקל - פער של כ-200,000 מהמחיר הממוצע באזור.

 

בנוסף מציע הארגון הנחות של כ-10% בממוצע בקניית רכב, כאשר בכל חודש ניתנת ההטבה לספק רכב אחר. בתחום התיירות מציע הארגון הנחות על דילים של טיסות ומלונות שיכולים להגיע ל-20% הנחה, והנחות של 10% לטיולים לקבוצות מאורגנות.

 

בתחום האופנה קיימת הנחה קבועה של 7%-15% למשלמים בכרטיס אשראי של הארגון. בתחום ההסעדה ישנן הנחות של כ-30% במסעדות ברחבי הארץ, לצד הנחה של כ-30% בקנייה בחנויות רבות אחרות.

 

תנאים מוגבלים יותר לחיילים משוחררים ומילואימניקים

לעומת התנאים הנדיבים שמספק הארגון לאנשי הקבע וגמלאי צה"ל, ההטבות המוצעות לחיילים המשוחררים וחיילי המילואים צנועות בהרבה. ארגון "בהצדעה", בו חברים כ-25,000 חיילים משוחררים בעלי תעודת "שחרור בכבוד" וחיילי מילואים אשר מילאו 20 ימי מילואים במהלך 3 השנים האחרונות, מספק גם הוא הטבות בתחומים רבים - אולם הזכאות להן אינה תלויה רק בחברות בארגון.

 

בתחום ההשכלה הגבוהה, חברי המועדון זכאים למספר הטבות: שנת לימודים אקדמית בחינם, בתנאי שילמדו במכללות בפריפריה המוגדרות בחוק. קיימות כ-40 מכללות המוגדרות בחוק.

 

הנחה נוספת: תושב הפריפריה, אשר עשה שירות לאומי או צבאי תקין, ונמצא במצב סוציו אקונומי העומד בקריטריונים, זכאי למימון 50% שכר לימוד למשך שלוש שנים, במכללות ובאוניברסיטאות אשר אינם בפריפריה. זאת, בתנאי שיעשה מכינת הכנה ללימודים (אשר ממומנת ב-100%). כמו כן, ישנה זכאות לדמי קיום על פי מצב סוציו אקונומי.

 

בנוסף מוצעת הטבה של 50% לחברי הארגון שיירשמו ללימודים במכללות באזורי סיוע - למי שעשה שירות לאומי של 12 חודשים.

 

בנוסף לכך, בתחום הרפואה והביטוחים חברי ארגון בהצדעה זכאים להנחות על מגוון ביטוחי AIG. ברכישת ביטוח דירה הזכאות היא לביטוח חינם למשך חודשיים. ברכישת ביטוח משכנתא הזכאות היא ל-50% הנחה על השנה הראשונה, וברכישת ביטוח רכב הזכאות היא ל-30% הנחה לביטוח מקיף לרכב, ועוד 10% הנחה על היתרה.

 

כמו כן חברי הארגון זכאים להטבה של 50,000 שקל ב-50 תשלומים ללא ריבית והצמדה בקניית רכב ביריד המכירות של טרייד מובייל, אשר יתקיים במהלך חודש ספטמבר בחיפה ובראשון לציון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אייל קורן
שיעור במכללה למנהל
צילום: אייל קורן
צילום: חן גלילי
מוטי לוי מנכ"ל ארגון חבר
צילום: חן גלילי
מומלצים