שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פוטרו בכירים בתחנת הרדיו "קול הקמפוס"
  המכללה למנהל ממשיכה במגמת הפיטורים בתחנה הלימודית שלה: המנהל ליאור רחמני והעורכת הראשית עדי מור יעזבו, ו"קול הקמפוס" תתנהל ללא צוות אחראי החל מסוף אוקטובר

  שינויים משמעותיים בקול הקמפוס, תחנת הרדיו של בית הספר לתקשורת במכללה למנהל. אתמול (ג') קיבלו מנהל התחנה ליאור רחמני והעורכת הראשית עדי מור הודעה על פיטוריהם, ללא כוונה להחליפם. נכון לעכשיו מתכננת המכללה להשאיר שני מפיקים כאחראים על התחנה, שהחל מסוף אוקטובר תתנהל ללא צוות אחראי.

   

  בשנים האחרונות חלה ירידה משמעותית באחוז הנרשמים ללימודי התקשורת במכללה, ובשנה האחרונה נרשמו רק עשרות אנשים. תקציב התחנה הוא נגזרת של תקציב בית הספר לתקשורת - שמושפע מכמות הנרשמים, והירידה המשמעותית בכמות הסטודנטים הביאה בשנים האחרונות לפיטוריהם של אנשי מפתח נוספים בתחנה, ובראשם העורך סער גמזו והמפיק הראשי של התחנה גיל רוביו, שתפקידם לא אויש מחדש.

   

  מהמכללה למנהל נמסר: "המסלול האקדמי המכללה למינהל נמצא בתהליך התייעלות, כמו גופים רבים במשק. יחד עם זאת, תחנת הרדיו של בית הספר לתקשורת, 'קול הקמפוס', ממשיכה לפעול כרגיל. תחנת הרדיו חשובה לנו ולסטודנטים שלנו, אשר ימשיכו לשדר בה תוכניות כרגיל, בוגרי בית הספר לתקשורת ממשיכים אף הם לשדר בתחנה – וזאת מאהבת הרדיו. התחנה ממשיכה לשדר בתדר 106 FM וכן בהוט, ביס ובאתר האינטרנט של התחנה".

   

  קול הקמפוס היא תחנת רדיו לימודית, שהחל מ-1995 משדרת על תדר 106FM במסגרת שידורי "קול ישראל". סטודנטים לתקשורת במכללה מתנסים בה בעריכה

  ובהנחיית רדיו. שידורי התחנה מתמקדים לרוב במוזיקה אלטרנטיבית, ונחשבת לאחת מקובעות סדר היום בתרבות השוליים בישראל. בין שלל הז'אנרים שזכו לבמה בשידורי התחנה ניתן למנות מוזיקה אלקטרונית, רוק אלטרנטיבי, מוזיקה שחורה, פרוגרסיב רוק ועוד. המכללה נחשבת לחממה עבור אנשי תקשורת, ורבים מבוגריה השתלבו בתחום העיתונות, ההפקה ויחסי הציבור עם תום לימודיהם. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לוגו קול הקמפוס
  קול הקמפוס. התחנה תמשיך ללא ניהול
  לוגו קול הקמפוס
  לאתר ההטבות
  מומלצים